Jump to content
WWW.RAGEMP.LV

RAGE-MP

Izklaides portāls, visa vecuma lietotājiem!

Pievienojies

Pievienojies jau tagad, lai nepalaistu garām aizraujošo iespēju, iegrimt virtuālajā pasaulē. Iegūstot sev draugus/ienaidniekus!

Viss ir atkarīgs no tevis un tavas iztēles!

Vajadzīga palīdzība?

Ja ir radusies kāda problēma, vai ir vajadzīga palīdzība. Droši nekautrējies, un pavaicā! Un iespējams spēsi rast atbildi uz saviem jautājumiem!

Sign in to follow this  
NiguZ

East Beach Mob

Recommended Posts

NuSGZte.jpg

East Beach Mob ir neliela izmēra noziedzīgs grupējums, kas darbojas iekš East Side ''East Beach'', tādēļ ir ieņemts vārds East Beach Mob. Grupējums aizsākās San Andreas štatā, Los Santos Austrumos, kad Hendersonu ģimenes galva Gordon Henderson aizsāka grupējuma gaitas, ar draugiem izveidojot grupu ''East Side Maffas'', sākās viss mierīgi, ''dirt'' ko veica šis grupējums bija neliela izmēra, jeb organizācija pati pret pilsētas locekļiem izturējās maigi, neradot nekādas problēmas apkārtējiem, līdz visu pārņēma pēc Gordona nāves viņa dēls Wesley Henderson, kas radīja lielu kontrobandas izvešanu uz ārvalstīm, nosaukums mainījās uz East Beach Mob. 1999.gadā, Los Santos Policijas Departments sadarbībā ar Šerifu Departmentu radīja rīcības plānu, sakarā ar East Beach Mob apkarošanu, kas izgāzās, dēļ materiāliem kas atradās pie saucamā ''MOB''. 2014. gada iesākums nesa lielus ienākumus grupējumam, dēļ narkotiku, ieroču daudzumiem, kuri tika izvesti un pārdoti.

OOC Informācija

--------------------------------------------------------------------------------------

Organizācija darbosies iekš East Beach, Los Santos. Kad pievienosies grupējumam, uzreiz piekrīti CK, kurš var tikts veikts jebkurā brīdī, vismaigākais būtu FPK.

Pašlaik tiek meklēti 2-3 biedri OOC ceļā, ja vēlies biedroties, tad PM Wesley Henderson,

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×