Sign in to follow this  
Jack Heel

Jack Hobs

Recommended Posts

AttÃlu rezultÃti vaicÃjumam âLos Santos GlÃbáanas Dienestsâ

1 — INFORMĀCIJA PAR KANDIDĀTU

Pilnais vārds, uzvārds:Jack Hobs

Dzimšanas datums:28.01.94

Dzimums:vīrietis

Svars: 78kg

Augums(m):1.89

E-pasta adrese: hobs@gmail.lv

Dzīvesvietas adrese:willofield #9

Telefona numurs:659229

Vai Jums ir vadītāja apliecība?:jā

Vai Jūs iepriekš esat krimināli sodīts?: nē

Izvēlētā profesija (ugunsdzēsējs/mediķis): galvenais vaditājs 

2 — KANDIDĀTA PAGĀTNE UN IZGLĪTĪBA

Vai Jūs esat pabeidzis augstskolu?:jā

Vai Jūs esat iepriekš pieteicies Los Santos Glābšanas Dienestā?:jā

Vai jūs esat iepriekš pieņemts Los Santos Glābšanas Dienestā?:jā

Vai Jūs esat iepriekš strādājis kādā citā valdības organizācijā?:jā

Jūsu iepriekšējā darba vieta, ja esat iepriekš strādājis: valdībā par mēra vietnieku 

3 — KANDIDĀTA ATBILDES UZ JAUTĀJUMIEM

Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Glābšanas Dienesta glābēju?: pirmkārt jo dzirdēju ka tur nav kas strādā, otrkārt ir laba pieredze, treškārt esmu gudrs saprotošs un māku ātri un veikli darīt visu .

Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Glābšanas Dienestā?:jo tur nav strādnieku,  jo es esmu ar labi pieredzi jo es esmu kā paraugs citiem, jo varu ātri un veikli padarīt darbu bez aizķeršanām jo šis darbs ir tas ko es gribu nevis man liek man to patīk darīt un es to daru jo to mīlu 

4 — KANDIDĀTA APGALVOJUMS

Aizpildiet šo apgalvojumu.

Es, Jack Hobs, apliecinu, ka šajā pieteikumā sniegtā informācija ir patiesa iesniegšanas brīdī. Iesniedzot šo pieteikumu, es pilnvaroju Los Santos Glābšanas Dienestu un visus attiecīgos darbiniekus, kurus viņi ir pilnvarojuši veikt rūpīgu izmeklēšanu par mani, kas var ietvert piekļuvi attiecīgajiem valdības ierakstiem. Es saprotu, ka, ja kāda informācija tiek uzskatīta par nepatiesu, es varu saskarties ar civiltiesiskām vai krimināltiesiskām sankcijām. Es arī atzīstu, ka esmu izlasījis man sniegto informāciju un esmu pilnībā pārliecināts par informācijas pareizumu.

5 — ((ĀRPUSTĒLA INFORMĀCIJA))

Vecums:16

Ekrānšāviņš no /history:

Vai būsi spējīgs lietot Discord?:pa retai reizei 

Vai tu uz doto momentu atrodies kādā citā frakcijā?:nē

mta-screen_2019-03-31_11-43-12.png

AttÃlu rezultÃti vaicÃjumam âlos santos emergency services logoâ

Cien., Hobs kungs!

Izskatot Jūsu pieteikumu mēs to esam nolēmuši iesaldēt, sekojoša iemesla dēļ. Jums ir dotas 24h laika, lai veiktu labojumus Jūsu pieteikumā, citādi tas tiks anulēts. Tāpat jums ir tiesības arī savu pieteikumu atsaukt jebkurā laikā.

• Los Santos Glābšanas dienestā nav pieejama vadītāja vakance. Jums ir iespēja uz pārbaudes laiku pieteikties uz mediķa vai ugunsdzēsēja profesiju un pēc veiksmīgas pārbaudes laika noslēgšanas, turpināt darbu Los Santos Glābšanas Dienestā.
  • Jūsu pieteikuma anketas 3.nodaļa nav aizpildīta apmierinošā līmenī, lūgums to pilnveidot.

((OOC))

• ((LSGD pasīvi ir darbinieki, tādēļ nav korekti rakstīt, ka trūkst darbinieku, lai arī ir zināms, ka  OOC to nav))
  • ((Pārkāpumi /history ir diezgan daudz, bet ja izlabo pieteikumu pēc IC iemesliem, Tev tiks dota iespēja darboties uz pārbaudes laiku, neskatoties uz pārkāpumiem))
  • ((Pārskati gramatiku, ievēro teikumu uzbūvi, lai pieteikuma teksts nav samocīts un neizskatās pēc kāda sūda vienkārši))
  • ((Interviju pieprasa pēc pieteikuma apstiprinājuma un tagad to ir iespējams publicēt intervijas sadaļā pēc apstiprinājuma sagaidīšanas))

Aprīlis, 3.; 2019

Ar cieņu,

Los Santos Glābšanas Dienesta vadītājs

Richard Thomson

AttÃlu rezultÃti vaicÃjumam âlos santos emergency services logoâ

Cien., Hobs kungs!

Ņemot vērā, ka neesat izpildījis prasīto - 24h laikā veikt labojumus pieteikumā, Jūsu pieteikums tiek noraidīts.

Aprīlis, 5.; 2019

LOS SANTOS GLĀBŠANAS DIENESTA vadītājs

RICHARD THOMSON