ppemka

(Foruma Moderators PPEMKA)

Recommended Posts

black.png.49116c132e1f516113a55941d4720e

Prasības.

Jābūt reģistrētam forumā divas nedēļas (+/-)  +++
Postu skaitam jābūt ne mazāk, kā 60 (+/-) -
Jābūt vismaz 16 gadus vecam/-ai (+/-) vēl nav drīz būs
Jāpārzina latviešu valodas gramatika (+/-) Mana gramatika ir jāuzlabo ,taču domāju kad pašlaik tā ir vidēja augstumā

Anketa.

Tavs vārds: Kristers
Tavs ceums: 15
Pieredze šajā amatā: Esmu iepazinies ar visiem foruma noteikumiem.
Kāpēc vēlies kļūt par moderatoru iekš RAGEMP: Jo pats spēlēju ragemp aktīvi iesaistoties  servera uzturēšanā  un zinu kas vajadzīgs lai forumus turētu līdzi serverim lai viss atbilstu vajadzībām.
Ko tieši darīsi, būdams moderators: Es kā foruma moderators aktīvi lasītu cilvēku isziņas ,kā arī skatīties lai forumi netiktu piemēsloti un tiktu ievēroti to iekšējie noteikumi.
Iedvesmē mūs ar motivācijas vēstuli (vismaz 125 vārdi):  Tātad Pats aktīvi spēlēju/erpoju ragemp serveri. spēlējot ikdienā var just šos trūkumus iekš forumiem kurus pēc domas varētu atrisināt ar ļoti viegli sasniedzamiem foruma moderātoriem. Protams kā pieredze šajā amatā man nav ,un kad būšu labākais forumu moderators apsolīt arī nevaru ,bet ja man dos iespēju meiģināt kļūt par forumu moderatoru es noteikti centīšos uzlabot forumus ,uzturēt kārtību un palīdzēt cilvēkiem apieties ar forumiem.  
Apzinies ja kāds no jautājumiem būs atbildēts nepareizi tavu pieteikumu automātiski atteikts: saprotu, apzinos to.

Nu ko Pemka, nu zini kā būšu *pret*! Sike ko tu te takš Par best ever.   PAR

Nu, lai gan esi draugs, bet šoreiz būšu par Pret. Atvaino, bet domāju, šoreiz paskatīsimies kā MickeMouse tiek ar šo statusu galā, pēc tam redzēsim, būs nepieciešamas izmaiņas vai nē. Tādēļ pagaidām pasēdi IG :classic_happy:

P.S Ieteiktu uzlikt, ka RP ADministrators var editot un pieskatīt attiecīgas foruma sadaļas, piem. (Sūdzības, apelācijas u.c, kas saistītas ar InGame) 

Guest
This topic is now closed to further replies.