Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
MickeyMouse

Moderators MickeyMouse

Recommended Posts

black.png.49116c132e1f516113a55941d4720e

Prasības.

Jābūt reģistrētam forumā divas nedēļas (+/-) 
Postu skaitam jābūt ne mazāk, kā 60 (+/-) 
Jābūt vismaz 16 gadus vecam/-ai (+/-) 
Jāpārzina latviešu valodas gramatika (+/-)
Nedrīkst būt vairāk kā 2 brīdinājuma punktiem (+/-)

Anketa.

Tavs vārds: Ralfs
Tavs vecums: 15 Šogad būs 16
Pieredze šajā amatā: Nav, bet ātri visu sapratīšu.
Kāpēc vēlies kļūt par moderatoru iekš RAGEMP: Es vēlos kļūt par moderatoru iekš RAGEMP foruma sakarā ar to, ka vēlos palīdzēt sakārtot to, kā ari @Kosmoss nav manāms iekš foruma, ka kaut ko darītu.
Ko tieši darīsi, būdams moderators: Izpalīdzēšu cilvēkiem ja tie nevarēs ko atrast iekš foruma, kā arī pieskatīšu vai citi nepārkāpj noteikumus.
Iedvesmo mūs ar motivācijas vēstuli (vismaz 125 vārdi): Tātad kā jau daži zin esmu arī iekš RAGEMP servera administrators, bieži vien ir serverī pat dzirdams, ka cilvēki nevar kaut ko atrast, pats personīgi neesmu redzējis nekādu aktivitāti no dažu moderatoru puses, no manas puses ir velme palīdzēt gan iekš servera gan iekš forumu. Protams nesaku ar to, ka būšu baigi perfektais moderators, kas varēs un mācēs visu izdarīt, bet viss ar laiku. Ir redzams, ka iekš foruma ir daži kas ir pārkāpuši noteikumus. Protams iespēja jau itkā būtu jādod visiem, es pārzinu pietiekami foruma noteikumus, kā arī forumu apmeklēju katru dienu un cenšos būt cik aktīvs vien varu būt. Nesaku, ka mana gramatika ir perfekta bet pie tās vel jāpiestrādā.
Apzinies ja kāds no jautājumiem būs atbildēts nepareizi tavu pieteikumu automātiski atteikts: Labi.

Ļoti atvainojos, bet forumā šobrīd nav nekas nepieciešams, tieku ar visu pats galā...
Ar cieņu: Kosmoss

Esmu par domāju kad pienācis laiks būt moderatoram kādam ko var viegli sasniegt esmu par 

Došu zaļo gaismu! Lai jau puika pamēģina! Ja nevarēs apvienot statusus, tad skatīsies tālāk ko darīt, bet domāju, ka ar to nebūs grūtības! Un pa diviem darbs tiks padarīts godam! GL

black.png.49116c132e1f516113a55941d4720e

Cienijamais, @MickeyMouse , Jūsu pieteikums tiek pieņemts uz pārbaudes laiku .

Ar cieņu RageMP Adminstrācijas Īpašnieks Snaxx.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this