Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
sultans

Cerams Pieņems [Mill Mihael

Recommended Posts

black.png.49116c132e1f516113a55941d4720e

Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas 

PRASĪBAS

• Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - IR
  • Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Es uzkatu ka mans RP ir labs
  • Jābūt vismaz 16 gadus vecam - IR
  • Gramatikai jābūt normālā līmenī - Ir l'oti laba
  • Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - diemzel nau nospelets
  • Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī -Diemžel Nau

PIETEIKUMA ANKETA:

• Tavs Vārds: Mill Mihael
  • Tavs vecums: 19
  • Kādi tavi bijušie ucp: Negribas atkalt bet tagad ir Sultans
  • Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): esmu bijis daudzos cito  projektos admins
  • Pieredze Roleplay jomā: liela speleju jau 3gadus
  • Visu personāžu statistikas bildes (/stats):
  • Links uz sasveicināšanos:
  • Bilde no vēstures(/history):
  • Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Paldidzeshiu apmacit

Motivācijas vēstule : Es pieteicos uz RP Skolotāju, jo redzu, ka ir parādijies jauns komūns un nedaudz spēlētāji, kuriem vajaga palīdzēt. Viņiem ir biežāk japieseko līdz, lai viņi nedarītu muļķības, viņiem ir jāturpina mācīt dažādas lietas un jāuzlabo terminu zināšanas vēl ilgi pēc apmācībām. Protams vēl ir arī troļļi, kuriem dažreiz kautkas aizveras un viņi sāk trakot pa visu serveri, kas izspaužās Deathmatch / Common Sense / NonRP / un provakācijās u.t.t . Šādi cilvēciņi var uzrasties pēkšņi, parādīties kā no zila gaisa, viņiem neapniks, kamēr kāds nepateiks, ka ir jabeidz to darīt.  Darīšu visu kas ir manos spēkos, lai tikai padarītu servera roleplay līmeni kaut nedaudz labāku. Spēšu būt diezgan aktīvs gan serverī, gan arī forumā, tādēļ tas būs liels pluss serverim.

19 gadi un tik daudz nekorekti uzrakstīti vārdi nezinu vai informācija ko šeit esi sniedzis ir patiesa... No manis Anti

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this