Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
Flomits

[Sūdzība] MickeyMouse

Recommended Posts

Anketa

Tavs nickname: Flomits

Admina/Gamemaster nickname: MickeyMouse

Paskaidrojums, ko admins/gamemaster darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Jā saprotu varbūt mans Erp'ē nebija pietiekoši detalizēts neizskaidroja visu situāciju par to saņēmu ajail.. Pēc kā palūdzu apmācību lai saprastu ko darīju ne tā beigās saņēmu forceapp. Sodīt pēc paša uzskatiem. 

Pierādījumi(Screenshots/Video):  iqLoDsm.png

h57n0NY.png

82mT5qK.png

LXEAUyl.png

Q5hvVVK.png

Citi komentāri: Cik sapratu Administrātors atteicās mani apmācīt. Visu laiku sakot ka cenšos trollēt kaut tā nebija vēlējos tiešām iemācīties ko jaunu. 

Nuu, tur ir saprotas ka admins par katru cenu negribēja apmācīt @Flomits un visu laiku gribēja pierādīt ka viņš ir trollis, un tml. Veiksmi

Ceru ka admins dabūs WP, vai tiks sodīts skarbāk..

Lūk 1x liels piemērs, kā un kur pazūd cilvēki. :)

• Like 1

Sūdzība patiesa admins, tiek sodīts ar dirank, tas nozīme kad viņam jāmācas termini!

😂😂😂😂

Lol kur loģika tur tā lieta kad cilvēks uzmeta 3 kūleņus un Noerpo kad traumu nav... just wtf tā loģika...

4 hours ago, TheEnderChest said:

Uzskatu kad forceapp ir paties! Tevi forceappoja cik saprotu dēļ tā kad tu troloji!

Tu vispār pusi no logfailiem izlasīji? Es administrātoram vairākas reizes prasīju ''vai viņš atsakās mani mācīt'' uz ko man atbildēja ka cenšos trollēt kaut pats gribēju iemācīties. No sākuma izlasi visu līdz galam un tad vari rakstīt savu nepamatoto tekstu.

• Like 1

5 hours ago, Kubītis said:

Lol kur loģika tur tā lieta kad cilvēks uzmeta 3 kūleņus un Noerpo kad traumu nav... just wtf tā loģika...

On 2/7/2019 at 9:15 PM, Flomits said:

Jā saprotu varbūt mans Erp'ē nebija pietiekoši detalizēts

Kas tev šajā teikumā nebija skaidrs? Es pats saku ka Erp'ē nebija pietiekoši kā arī piekritu ajailam. Bet vēlējos lai apmāca mani uz izskaidro visu lai nekas tāds vairāk neatkārtots.  

• Like 1