Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
匚卄卂卩卩ㄖ.

Quinton Jr Carson Dzīvesstāsts.

Recommended Posts

tumblr_onmkne3cFl1sqq2a5o1_500.jpg
Vārds - Quinton
Iesauka - Jr jeb Junior
Uzvārds - Carson
Dzimšanas datums - Oktobris18th 1990
Tautība - Afro amerikānis

Dzīvesstāsts.

Juniors, dzimis Overton-Brooks VA Medical Center iekš Louisiana, 1990 gada 18th Oktobrī. 
Bet pārcēlies no Louisiana ar viņa ģimeni piecu gadu vecumā, uz
Blueberry ielām.
Jr uzauga drošā mājā, kurā ir divi vecāki ar zemu ienākumu līmeni.
Viņa tētis strādāja par metinātāju , un viņa māte strādāja kā logu tīrītāja.
Kā bērns Juniors bija mierīgs, un galvenokārt pavadīja savu brīvo laiku savā istabā, rakstot, viņš rakstīja kaut ko no mazām rīmēm, lai ilgāk ritmu un flowu dziesmām.
Viņš bija vidusskolas skolēns savā klasē, un viņš pabeidza visas viņa klases, lai iegūtu eksāmenu no Red Country vidusskolas.
Bet viņš nekad neuzskatīja, ka ar zemu ienākumu darbu viņam bija kaut kas, viņam bija vīzijas, lielas vīzijas par mūziku.

tumblr_nm8ztpfewh1uqqex2o1_500.gif

Apgrieziens uz sliktāko pusi.

 

Septiņpadsmit gadu vecumā Juniors ieguva lielu argumentu ar saviem vecākiem par koledžu.
Jau gadiem ilgi viņi nopelnīja naudu, lai viņš varētu tikt nosūtīts uz koledžu, bet Quintons nevēlējās iet.
Pēc ilga laika, kliedzot un strīdējoties ar saviem vecākiem, viņš teica, lai viņi glabā naudu priekš sevis, jo viņš satvēra savu jaku uzvilka jordonus un atverot durvis, tās aizcērta pēc sevīm pametot vecākus.
Domājot par visām šausmīgajām lietām, ko viņš teica saviem vecākiem, viņš satricināja galvu, kad viņš sāka nervozēt.
Viņš pieklauvēja pie viņa labākā drauga Dantona durvīm, kas dzīvoja uz Grove ielas.
Viņi sēdēja savā dīvānā, un Jr teica stāstu par argumentu, kamēr viņi pīpēju nelegālo mantu.
Pēc pāris nedēļām viņš bija bez naudas, un Dantons sāka lūgt viņam maksāt pusi nomas maksas, bez naudas, Quintons paskaidroja pats, kad ar naudu pagaidām ir švaki jo neviens neņemtu viņu darbā, un bezjēdzīgus cilvēkus nevienam nevajadzētu.
Pēc kā Dantons saprata kad Quintons ir problēmās, un viņam ienāca doma prātā. Dantons satvēra maisu ar kreku un pasniedza to Junioram un teica lai trīsdesmit procenti būtu man atpakaļ rokās parējo paturi sev.
Juniors saprata, kas tas bija, kā viņš lēni pamāja savu galvu, un satvēra maisu.
Kreks uz ielām nedeva daudz, un lielāks risks bija pazaudēt savu dzīvi dēļ nieka kabatas naudas. Tādēļ Dantons iedeva brīdinājumu Junioram lai tas uzmanās uz ielām.

tumblr_on190xIK0n1sqq2a5o1_500.jpg

Jaunais tirgotājs.

 

Pēc dažiem mēnešiem viņš sazinājās ar vietējo grupējumu EastSide Piru Bloods.
Daži no cilvēkiem no šī grupējuma bija jau pazīstami ar Junioru, ne tikai kad Juniors palika populārs uz ielām, tie cilvēki ar viņu gāja vienā un tajā pašā vidusskolā.
Viens no Piru bloods nēģeriem ierunājās "bija kontakts ar dažiem Eiropas iedzīvotājiem, kas produktu pārdeva, tāpēc Junior tev vajadzēs nopirkt sev desmit tūkstošu kokaīna vērtību un ļauj cilvēkiem nākt pie tevis, lai tikt vaļa no mantas. Vairāk ar to nodarbosies vairāk cilvēki nāks pie tevis, tici man brāl''
Zinot kad Junioram joprojām bija sapnis kļūt par reperi, viņš saprata kad no jauna vecuma viņam būs jādara lietas kuras viņam varētu nepatīkt.
Viņš ar laiku sāka aizmirst par mūzika dzīvi, un sāka piešauties vairāk uz ielām kas ieguva viņam lielu respektu, paceļot savu vārdu apkārt blokiem.
Piru Bloods grupējuma līderis bija ļoti tuvs draugs ar Junioru, jo tas vienmēr uzticējās Junioram ar visiem darbiem ko viņš piedāvāja viņam darīt. Un kādu dienu, līderim sanāca ziepes un pēc ienaidnieku apšaudes viņu hoodā, viņš bēga prom no situācijas savā impalā pēc kā menti viņu sāka ķert, pagāja laiks kad viņu noķēra un arestēja uz 12 gadiem par narkotiku tirgošanu, nelegālu ieroča nēsāšanu un slepkavību.
Kad Quintons uzināja par notikumu viņš saprata kad viss grupējums ir uz viņa vārda, kā arī kontakts no Eiropiešiem ir viņu rokās.

tumblr_nmprdeYuep1uqqex2o1_500.jpg

Gunsmoke smarža.

Pēc tam, kad viņš iekļuva par Līderi iekš EastSide Piru Bloods, Juniors atkāpās un zaudēja savu ceļu uz savu mūziku un devās dziļāk atpakaļ bandas dzīvē.
Un, sajaucoties ar ļaudīm, atkārtojot Asiņu nāciju, viņš atkal atgriezās savās vecajās svītrās pē visa notikušā, atkal sāka lietot narkotikas, dzerot un pārdodot mantu uz ielām.
Viņš nebija izmantojis savu ieroci vairāk nekā sešus mēnešus, un nekad to neizmantoja jau vairāk nekā sešus mēnešus, hoods ir bijis kluss un neviens nevēlējās problēmas.
Pagāja laiks, kamēr vel bija klusums uz bloka, Juniors iepazīnās ar vienas meitenes vārdā Cindell. Viņam bija savādākas emocijas pret Cindellas nekā uz ielas. Viņš katru reizi ieskatoties viņas acīs redzēja kautko pozitīvu.
Cindella ar laiku sāka pierast būdama apkārt Quintonam. Kādu dienu  Juniors pasauca Cindellu uz viņa māju, sapircis marihuānu, alkoholu un brīnišķīgu vakaru, kad abi izdomāja būt kopā.
Cindella vienmēr bija ar Junioru, palīdzēja ar biznesu. Vienmēr bija blakus viņam katru reizi kād brauc pakaļ jauniem produktiem. 
Tā arī Juniors dzīvoja savu dzīvi, joprojām apšaudot citus nēģerus, mīlējot Cindellu un augstoši celtu savu biznesu uz augšu.

tumblr_inline_p1lx5yifjQ1uzmnhv_540.jpg


💢 By 匚卄卂卩卩ㄖ.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×