Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
TheEnderChest

Jautājums

Recommended Posts

Līdz šim brīdim nē esmu sapratis vai ir atļauti binded rp gribu vaicāt šeit lai netiktu sodīts (ajail) ar binded rp es domāju /do sekas netiktu gūtās jo nosargāja drošības siksna un /me ar ērtu savu mugursomu!, pēc kā no tās izvilktu shotgun /whit phone

Kur ir prikols erpot ar bindiem? Katru reizi vienāds RP nepiemēslojam serveri...

Ar cieņu:Kosmoss

@Kosmoss es ar bindiem domāju tieši kā shootgun ,jo piemēram ja vien tu esi situācijā kurā tev atklāj uguni ar degle vai colt45

un tev somā erpiski atrodas shotgun un ir ļoti grūti ātri uzrakstīt rp. Saprotu kad bindi ir praktiski servera piemēslošana ,bet diemžēl neguvu atbildi uz jautājumu. ''Vai ir atļauti RP bindi iekš IG''

On 2/8/2019 at 6:23 PM, TheEnderChest said:

@Kosmoss es ar bindiem domāju tieši kā shootgun ,jo piemēram ja vien tu esi situācijā kurā tev atklāj uguni ar degle vai colt45

un tev somā erpiski atrodas shotgun un ir ļoti grūti ātri uzrakstīt rp. Saprotu kad bindi ir praktiski servera piemēslošana ,bet diemžēl neguvu atbildi uz jautājumu. ''Vai ir atļauti RP bindi iekš IG''

Shootgun somā? Šaubos kad somā ieies shootgun... Nū bet tapēc vajag taisīt draudzīgo RP kur pretinieks ļauj tev uztaisīt atbildi ar RP...

Bindi ir atļauti, bet ir serveri kuros ja izmanto bindus tev rādās ''Low RP'' zīmīte...

''low rp zīme'' Nu  pārsvarā tie kuriem ir tā zīme ir deviņgadīgi kuri nezin paši ko dara iekš Roleplay

Lūdzu TC! .

Edited by TheEnderChest

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this