Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Snaxx

RageMP Servera pārmaiņas.

Recommended Posts

WWW.RAGEMP.LV

Sveicināti RageMP Lietotāji, es vēlos Jums lūgt kautko maziņu .

Vēlos no Jums īpašas pazīmes uz Servera uzlabošanu, ja ir kādas domas vai labas idejas rakstam droši zem šī posta droši .

Varētu sataisīt, kad /arrest, lai var tikt policija uz kamerām.

/mdc ja nav citu sadaļu, kā tikai personas meklēšana, ielikt lai tas logs uzreiz ir Persona, nevis katru reizi jāspiež uz izvēlēties un tad spiest Persona. (Citreiz ierakstu vārdu, uzspiežu meklēt, bet aizmirsu uzlikt to ka persona, uzreiz jāraksta viss pa jaunam)

/mdc varētu ievietot sadaļu - Auto. Lai var pēc nummura zīmēm arī noteikt auto. Ja auto meklēšanā piemēram par noziegumu

Sadaļā F2 līdzīgu sadaļu kā piezīmes, tikai kurā var ierakstīt un atstāt ziņu visi no PD, pēc pāris dienām var aizmirsties kādi notikumi, kuri bijuši RP un vajag vietu kur pierakstīt iesniegtās sūdzības, kā arī detaļas par notikušo.

Neko daudz neteikšu, bet vajadzētu salabot LSAK sistēmu, vajadzētu atrast un salabot bugus, kas ir iekš servera, kā arī sakārtot komandas kārtīgi. Doma ir tāda, ka varētu viss Staff sarosīties un salabot visu kopīgi lai atkal serverī pēc tam būtu dzīvība, lai nāk jauni spēlētāji. Cik esmu dzirdējis daudziem nepatīk jaunais upgrade, domāju ja mēs viss staff sanāktu kopā, tad spētu izdomāt kādu asumiņu pielikt lai būtu interesantāks un foršāks RP. Kā arī piekrītu @AnGeLo vajag salabot mdc, ielikt tajā spēju, kā pārbaudīt transportu pēc numurzīmes, ceru ka doma saprotama, kā arī ceru ka tas kādreiz piepildīsies vai ari domāju ka spēlētāji nebūs tik daudz kā noteikti agrāk bija.

P.s Kā arī staffs varētu būt nedaudz aktīvāks, jo pārsvarā es ar @AnGeLo un @TheArManDs esam vienīgie, kas atrodas spēlē un cenšamies izpalīdzēt citiem.

Varētu Salaboti Preču Piegādātaja Darbu, Tāda Ziņa Ka Vedot Preces Uz Rezerves Detaļu Veikalu Tas Nav Iespējams, Jo Vieta Uz Kuru Ir Jabrauc Atrodas Uz Mājas

es piekritu @NightWings jo strādāju un nevaru pievest kravu uz detaļu veikalu vismaz tad ceļa mala uzliekat to dzelteno punktu nevis mājas iekšpuse vai liekat atpakaļ detaļu veikalu jo katru reizi pazaudē diezgan daudz naudas.

• Like 1

1. Pilnīgi Noteikti Vaig Saboti Polecijas Darbā Do Kad Iemet Spēlētāju Cietumā Spēlētājam Japarādas Fc Nevis LS

1.Manu prat butu labi parcelt rs haul darbu uz fort carson kur notiek galvanais rp. 2.Un ja veda pa mazajam pilsetam jo diezgan neaintrasanti braukat pa los sanots kur nav rp. 2.Santa maria beach varetu uztaisīt mazu laivu piestātni savadk visas laivas randoma metajas un čalis pie kura japardod noķertas zivis lido gaisa

5 hours ago, FLESLV said:

es zinu ka butu gruti bet ja butu voice chat tas butu intresantis

Priekš tam ir Discord kanāls...