Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
Koster

Anton Abramovich

Recommended Posts

Antons Abramovich ir dzimis 1 Janvārī 1990 gadā.

Antonam ir īpaša dzīve jo viņš ir Krievs pēc dzimuma Krievijā nodzīvoja 25 gadus pēc kā pārvācās uz LS (LoSantos).

Līdzi no Krievijas viņam nāca divi tuvi brāļi Ruslans Abramovich, Vyacheslav Abramovich.

Ar brāļiem viņš uzauga no bērnības jo viņa ģimene bija lielos parādos pēc kāda laika Antona tēti un mammu nošāva dēļ pārādiem kurus viņi bija aizņēmušies no vietējās Krievu Mafias.

Pēc kāda laika Antons to uzināja ka viņu ģimeni  nošāva Mafia un gatavojās atriebties!

Pēc kāda laika Krievu pilsētās palika klusāks un Antons sāka uzdarboties Antons atrieba savu Tēti un Mammu bet Antonu meklēja visa Krievijas policija.

Antons to uzināja un steigus pameta valsti un devās uz LS (LoSantos). 

Dažus gadus vēlāk arī atbrauca viņa divi brāļi un izveidoja paši savu Krievu Mafia. 

Un tā arī Antons dzīvo LS vācot ieročus pelnot naudu un slepkavējot citus cilvēkus.

Šajā laikā Antona grupā jau ir savākti daudz cilvēki pa pilsētu visi zin kas ir viņš un no šis dienas pašlaik visiem ir baili stāties viņam pretī.

Un tāda ir Antona dzīve staigājot pa ielām nebaidoties ne no viena.

fKxRoel.png

Es ne pa tēmu, bet nevarēju neuzrakstīt. Ja pareizi saprotu viņš 3.gadu vecumā parvācās uz LS bez vecākiem, tad pēc kāda laika, pieņemsim nedēļas, vinš devās atpakaļ uz krieviju.

Un 3.gadu vecumā sāka plānot atriebību?

Piedod, ja es neiebraucu saturā, bet man izklausās ka viņš to visu darīja 3.gadu vecumā.

• Like 1
  • Sad 1

Ne viņš 25 gadus nodzīvoja krievijā un tad devās uz LS tagad viņam ir 28 es vienkārši uzrasktiju cik gados vinš devās no Krievijas uz LS

• Haha 1