Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

Sign in to follow this  
TheShadowLV

Neatbildēšana

Recommended Posts

Es administrācijai uzrakstu reportu kuru viens administrators ignorē un aiztaisa ciet un tagad es vispār reportus nevaru uzrakstīt un esmu ajail un no esmu jau nosēdējis savu laiku, ko man darīt??

Heh es jau zinu pat kapēc tavus reportus ver ciet!!! Jo tavi reporti ir diezgan nesakarīgi, vai pat nav saistīti ar IC... :) starp citu vari uzdot jautājumus arī foruma čatā...

9 hours ago, kosmoss said:

Heh es jau zinu pat kapēc tavus reportus ver ciet!!! Jo tavi reporti ir diezgan nesakarīgi, vai pat nav saistīti ar IC... 🙂 starp citu vari uzdot jautājumus arī foruma čatā...

Kapec visam jabuut saistītam ar IC? ja es piem gribu pirkt GC es protams uzrakstīšu reportu un viņu falsos? Sakuma doma ko runa @kosmoss ne visam jabut saistitam ar ic reportos

Report sistēma, ir domāta lai pajautātu pēc palīdzības, norādot kas tieši ir noticis, vai informācija par to ko vēlas.

Administratori, ir tiesīgi ignorēt, ja ziņojums ir nesakarīgs, vai vienkārš PIEM:(Kāds admins var atnākt?).

Veidojot ziņojumu, paskaidro īsi ko vēlies, vai kas ir noticis.

• Like 1

8 minutes ago, Mushroam said:

Kapec visam jabuut saistītam ar IC? ja es piem gribu pirkt GC es protams uzrakstīšu reportu un viņu falsos? Sakuma doma ko runa @kosmoss ne visam jabut saistitam ar ic reportos

Arī bet vai viņš jautāja par GC? 

45 minutes ago, Echen said:

Report sistēma, ir domāta lai pajautātu pēc palīdzības, norādot kas tieši ir noticis, vai informācija par to ko vēlas.

Administratori, ir tiesīgi ignorēt, ja ziņojums ir nesakarīgs, vai vienkārš PIEM:(Kāds admins var atnākt?).

Veidojot ziņojumu, paskaidro īsi ko vēlies, vai kas ir noticis.

Ja, kas tad man tajā ajail sapūt vai? Es jau esmu to 1h nosēdējis

14 minutes ago, TheShadowLV said:

Ja, kas tad man tajā ajail sapūt vai? Es jau esmu to 1h nosēdējis

Ja laiks ir beidzies tad raksti Report un ganjau Intarox tevi izcels

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this