Jump to content

TheEnderChest

Lietotājs
 • Content count

  129
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

TheEnderChest last won the day on February 13

TheEnderChest had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. TheEnderChest

  [Gm]

  NU... apsveikšu tevi sliktā nozīmē! ANTI! dēļ Ajail skaita.
 2. TheEnderChest

  Pārceļamies?

  Šaubos kad tā būtu laba ideja tev dot vct. Zinu kāds tu esi, tapēc nedomāju kad tu spētu normāli pildīt vct pienākumus. .................................................................................. Nu ticiman es spētu... Esmu jau vienā serverī taisjis dažas mahas! PS: nofeiloju negribēju veikt dublepost!
 3. TheEnderChest

  Ziemassvētku pantiņu spēle!

  8/10 Saluvecim gara bārda, Piedzēries tas egli spārda, Egle saka : ''Ei tu dirst.'' Man no tevis skujas birst.
 4. TheEnderChest

  Pārceļamies?

  Vēlos piebilst kad tas atkal prasīs laiku. Iesaku lai nav kā iepriekšējo reizi kad nevienam neziņojot pēkšņi vis ir red country un bone country! Būs nedaudz VCT jāpārtaisa ja pārcelsies! Būtu labi ja man dotu iespēju VCT taisīt bet izvēle ir Administrācijai... ....
 5. TheEnderChest

  Ghost Click gang.

  Par GANG ''Ghost Click'' Viss sākās ar nelielu nelielu autoservisu kurš tika dibināts 1970 gadā iekš Los santos. Tēvu sauca par Jack Demon un pēc tēva nāves autoservisu pārņēma tā dēls Carly Demon. Ghost Click bij senatpakaļ ļoti bagāts gang ,bet pēc tēva nāves izkplatās baumas par narkotiku audzēšanu un ieroču ražotni. SWAT darbinieki pārmeklēja tēva māju un visu konfiscēja. Carly Deamon tika ievainots apšaudes laikā un pēc ilgas veseļošanās slimnīcā Carly Demon devās atriebt tēva nāvi ko izraisija ''Krievu Bratvas.'' Tad gang tika pārcēlās uz Montgomery lai sāktu pilnīgi jaunu dzīvi un atkal sāktu pārdot ieročus un darīt lietas ko vecajos laikos. AR KO NODARBOJAS GANG ''Ghost Click?'' Zogam transportlīdzekļus , iepērkam un tirgojam ieročus , audzējam marihuānu un daram visas lietas kas ir saistītas ar nelegālo apvidi. OOC INFO ----------------------------------- Ja jabkurš gang biedrs pamet gang tik nogalināts IC ceļā un saņem PK , FPK VAI CK Toppikam tiks pievienoti ekrānšāviņi vai videoklipi.
 6. TheEnderChest

  [FCPD] Jack Sveat

  Los Santos Policijas Departaments. Lai kalpotu un aizsargātu. I. PERSONAS DATI UN INFORMĀCIJA Pilns vārds: Jack Sveat Vecums: 30 Dzīvesvietas adrese: Ford Carsone Tālruņa numurs: 475234 II. PERSONAS MOTIVĀCIJA Motivācijas vēstule - kādēļ tieši Jūs jāuzņem LSPD? ( 150 vārdi min.) : Vēlos aizstāvēt valsti , kā arī panākt lai ir valstī mazāk noziegumi. Esmu uzticigs Amerikas pilsonis. Esmu pabeidzis aukstskolu un to sekmīgi pabeidzis. Esmu ar nelielu pieredzi PD ,jo esmu strādājis SFPD. Esmu strādājis tur par II virsnieku. III. Zvērsta nodošana Es,Jack Sveat apstiprinu kad visu informāciju augšā minēto esmu aizpildījis pareizi un korekti.Apsolu kad pildīšu savu darbu ar visu savu gribu un spējām,kā arī nebūs problēmas komunicēt ar pārējiem policjas darbiniekiem. IV. Dokumentu pārbaude. Vai jums ir automašīnas vadītaja apliecība?: Jā Vai jums ir motocikla vadītaja apliecība?: nē Vai jums ir ieroču nēsāšanas licence?: Nē Vai jums ir kāda cita San Andreas štata izsniegta licence?:nē V. Sodāmības. Vai esat kādreiz sodīts?:NĒ Ja esat, tad uzskaitiet sodāmības: OOC INFORMĀCIJA UCP: TheEnderChest Vecums: 14 Vai būsi spējīgs izmantot TS3, vai nē? (Šī ir obligāta prasība, bez TS3 nespēsiet pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - Jā Vai Tev ir strādājošs mikrafons? (Šī ir obligāta prasība, bez mikrafona nespēsiet komunicēt TS3 un pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - jā Tēmas nosaukumam jābūt - [LSPD] - Vārds Uzvārds Pieteikuma paraugs var tikt izmainīts jebkurā laikā.
 7. TheEnderChest

  [FCGD] Linardo Karasevo

  Los Santos Policijas Departaments. Lai kalpotu un aizsargātu. I. PERSONAS DATI UN INFORMĀCIJA Pilns vārds: Jack Sveat Vecums: 30 Dzīvesvietas adrese: Ford Carsone Tālruņa numurs: 475234 II. PERSONAS MOTIVĀCIJA Motivācijas vēstule - kādēļ tieši Jūs jāuzņem LSPD? ( 150 vārdi min.) : Vēlos aizstāvēt valsti , kā arī panākt lai ir valstī mazāk noziegumi. Esmu uzticigs Amerikas pilsonis. Esmu pabeidzis aukstskolu un to sekmīgi pabeidzis. Esmu ar nelielu pieredzi PD ,jo esmu strādājis SFPD. III. Zvērsta nodošana Es,Jack Sveat apstiprinu kad visu informāciju augšā minēto esmu aizpildījis pareizi un korekti.Apsolu kad pildīšu savu darbu ar visu savu gribu un spējām,kā arī nebūs problēmas komunicēt ar pārējiem policjas darbiniekiem IV. Dokumentu pārbaude. Vai jums ir automašīnas vadītaja apliecība?: Jā Vai jums ir motocikla vadītaja apliecība?: nē Vai jums ir ieroču nēsāšanas licence?: Nē Vai jums ir kāda cita San Andreas štata izsniegta licence?:nē V. Sodāmības. Vai esat kādreiz sodīts?:NĒ Ja esat, tad uzskaitiet sodāmības: OOC INFORMĀCIJA UCP: TheEnderChest Vecums: 14 Vai būsi spējīgs izmantot TS3, vai nē? (Šī ir obligāta prasība, bez TS3 nespēsiet pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - Jā Vai Tev ir strādājošs mikrafons? (Šī ir obligāta prasība, bez mikrafona nespēsiet komunicēt TS3 un pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - jā Tēmas nosaukumam jābūt - [LSPD] - Vārds Uzvārds Pieteikuma paraugs var tikt izmainīts jebkurā laikā.
 8. TheEnderChest

  Blubery gang!

  Bij jauki erpot nelegālo ! paldies kad lasijāt ss'us toppiks tiks arhivēts saņēmu FPK! (ludzu arhivēr)
 9. TheEnderChest

  Blubery gang!

 10. TheEnderChest

  Jautājums

  ''low rp zīme'' Nu pārsvarā tie kuriem ir tā zīme ir deviņgadīgi kuri nezin paši ko dara iekš Roleplay Lūdzu TC! .
 11. TheEnderChest

  RP Pērles

  Jaunais BAK aprīkojums ❤️
 12. TheEnderChest

  Jautājums

  @Kosmoss es ar bindiem domāju tieši kā shootgun ,jo piemēram ja vien tu esi situācijā kurā tev atklāj uguni ar degle vai colt45 un tev somā erpiski atrodas shotgun un ir ļoti grūti ātri uzrakstīt rp. Saprotu kad bindi ir praktiski servera piemēslošana ,bet diemžēl neguvu atbildi uz jautājumu. ''Vai ir atļauti RP bindi iekš IG''
 13. TheEnderChest

  Al-Qaeda

  Nu gribētos redzēt SS'us kur jūs iepērkat vai veidojat šaujampūlveri!
 14. TheEnderChest

  [Sūdzība] MickeyMouse

  Uzskatu kad forceapp ir paties! Tevi forceappoja cik saprotu dēļ tā kad tu troloji!
 15. TheEnderChest

  Blubery gang!

×