BititeMaija

Lietotājs
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

BititeMaija last won the day on January 9

BititeMaija had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BititeMaija

  [GM] Mill Mihael

  Ja jau Mirror brālis pēc teiktā tur, tad tev ir maximums 9 gadi, ej izaudz ēbrēj! Pret bļin
 2. BititeMaija

  Anton Abramovich

  trash topiks, nav vārdu. Pat skrini netiek likti ar personāžā attīstību "Character development"
 3. BititeMaija

  KTGU-12

  Kur skrīni?
 4. BititeMaija

  [RP Skolotājs] NiguZ

  tevi vispār nezinu, varēji uzrakstit pilnus projekta nosaukumus bez .lv, 14. gadi, nedomāju ka esi baigi labs, tie tavi četrdesmit reporti neko nevienam nenozīmē, tiec līdz 2k tad vari droši flexot. Komūns gan nav mājīgs, teikšu tā. Administrācijai nevajag iepatikties, vajag sevi pierādīt. PRET.
 5. BititeMaija

  Armands par GameMaster ?

  Na, anketa neuzrunāja, pret.
 6. BititeMaija

  Blubery gang!

  Te tak nekas nav, pielabo savu gramatiku!
 7. BititeMaija

  Montgometry Rednecks

  Redneki ir amerikāņi, nav krievi.
 8. BititeMaija

  [RP Skolotājs] NiguZ

  https://gyazo.com/370226250e8090e0967cc2bb36124c7b wha?
 9. BititeMaija

  Blubery gang!

  ceram sapratīsi.
 10. BititeMaija

  PD lai vada kads kas mak to darit....

  Tas ka var viegli aizmukt, nav atkarīgs no departamenta vadītāja, bet gan no paša virsnieka/u.c Kaut arī nezinu kas vispār tāds BMW ir un neesmu redzējis, neko sliktu neteikšu. Lai PD iet vada kas māk.
 11. BititeMaija

  Blubery gang!

  Lūdzu pielabot Story, tas iesūkā, pajautā svītlijam viņš kā nelegalo org vadītājs (laikam) var palīdzēt, vai apskaties kā tiek veidots storys, blakus projektā (ph) tur ir ļoti daudz labu rakstu, pamācies no tiem. Kā arī pirms posto, pārlasi! Daudz rakstības kļūdas.
 12. BititeMaija

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  @Hyper vari vērt ciet, šeit viss ir skaidrs, Jūs nemeklējat nopietnu/normālu supporteri bet gan kaut kādu ļevo, piemērs tas kreptons vai kā sauc, 13 gadi, visi dod par. Tātad, čalim pieredzes nav, topiks izskatās pēc mēsla, tad kad uzraksta cits, kurš ir topika pielicis darbu un saprot ko iepriekš ir izdarījis automātiski sāk nodirst. Cik redzu pēc @Kosmoss motivācijas vēstulīti nav izlasījis vien ielicis pret, paldies. @Hyper domāju tu man piekritīsi, ka tā ir ko pateicu. Paldies, varat mani vairs šeit vispār neredzēt, veiksmīgu.
 13. BititeMaija

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  Sākšu ar to ja es rakstīju KICK, OD kad esmu bijis sastāvā un kikā ja nemaldos 2017 gadā biju administrācijā, vasaras perioda ja nemaldos. Un ja es to uzrakstīju tātad es arī esmu bijis, netaisos melot.
 14. BititeMaija

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Daļēji esmu aktīvs. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Protams. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Divas nedēļas līdz 17. Gramatikai jābūt normālā līmenī - Nu, apmēram. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Nav Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Nav PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Markuss Tavs vecums: 16 Kādi tavi bijušie ucp: Alulu Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): KICK,Overdose (tas laiks kad danex hostoja serveri uz PC 😄 ), NYD, AGC (Jo projām, bet komūns closed) un vell kādi vairāki kurus jau vairs pavisam neatceros. Pieredze Roleplay jomā: Tā man pieredze būtu 5 gadi, bet neskaitu tos 2 gadus kuros es centos iemācītie kas tas vispār pats roleplay ir. Tā roleplay jomā pieredze ir 3 gadi, kuros esmu sācis ko rpot, gan legālā gan nelegālā jomā. Visu personāžu statistikas bildes (/stats): Uz doto brīdi nav pieejami. Links uz sasveicināšanos: Ja nemaldos, neesmu sasveicināšanās topiku rakstījis, bet kaut kad ir domā to uzrakstīti tikai nezinu kad. Bilde no vēstures(/history): Uz doto brīdi nav pieejami. Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Supportera pienākums ir apmācīt spēlētajus ja ir nepieciešams, ko es darīšu, uzklausīt spēlētājus un protams tiem palīdzēt atristināt kādu problēmu ja ir nepieciešamība. Motivācijas vēstule : Ja godīgi sakot es nezinu kas mani motivēja vispār rakstīt šo pieteikumu, viens no iemesliem varētu būt tas kādi cilvēki vispār uz doto brīdi raksta pieteikumus, nav pieredzes, nav nekas paskaidrots par savu roleplay sfēru. No offence @Kosmoss šodien pierādija vienu lietu, ka dotajā brīdī nav nervu uzraugam/iem aizvaino parastu lietotāju. Uz doto brīdi serverī ir nepieciešama laba,aktīva,zinoša administrācija, vairumu administrācijas locekļu nepazīstu bet cik redzu daži nemaz nav tik slikti. Galvenais ir savākt to labāko, optimālāko administrācijas sastāvu ar kuru nebūs iespējas vilties, neuzskatu ka esmu tas pats labākais kandidāts, bet vienozīmīgi kurš šobrīd uzraksta no iepriekšējiem diviem, domāju kad esmu piemērots šim amatam. Jau iepriekš vairums mani redzējuši ļaunajā pusē, no heita puses, bet neņemiet to ļauni esmu arī labs, kā arī jau vairums administrācijas locekļu zin ko sastrādāju, nolamājot laffy ja nemaldos kas bija jau pirms kāda laiciņa, bet esmu atpakaļ nedaudz savādāks. Vairums ja mani šeit pazītu saprastu kas es esmu par cilvēku, vairums zinātu manu troļa pusi, ka tā ir liela, iestājoties man personīgi administrācijas sastāvā, tas ir jeb kur vai nu serverī vai nu forumā, uzreiz rodas atbildības sajūta, kad tu nes komūna vārdu, tas ir uz taviem pleciem, tev ir iespēja to pacelt vai to nolaist. Tas itkā no manis viss ko vēlējos pateikt.
 15. BititeMaija

  Jeff - GM

  Pret, jo pie topika nav piestrādāts, motivācijas vēstulē neko tādu nesaskatu, to pat spēj uzrakstīt zīdainis. Lasot palika garlaicīgi kaut lasīju 1 minūti, reāli piestrādā pie topika nevis uzmet pliku topiku itkā tam nebūtu nekādas jēgas. Cik daudz uzraksti ir atkarīgs no tevis, jo vairāk uzraksti (pēc manām domām), jo labāks iespaids uzreiz pret personu. Kā arī tevi redzu vispār pirmo reizi, būtu minējis kādu serveri kur esi bijis GM/AD varbūt atpazītu. Kā arī nedomāju ka ir tādas galvenās komandas, jāpārzin tās visas ir vairums.