Jump to content

Snaxx

Administrators
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Snaxx last won the day on January 25

Snaxx had the most liked content!

Community Reputation

164 Excellent

7 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snaxx

  Pārceļamies?

  Visi var izteikt savas domas.
 2. Sveicināti RageMP Lietotāji, es vēlos Jums lūgt kautko maziņu . Vēlos no Jums īpašas pazīmes uz Servera uzlabošanu, ja ir kādas domas vai labas idejas rakstam droši zem šī posta droši .
 3. Sveicināti, RageMP Spēlētāji, ziņu Jums to kad tiek meklēti daži Adminstratīvie Adminstratori iekš, mūsu RageMP Roleplay servera, ja tu esi tas kurš vēlas palīdzēt RageMP Lomuspēlei kāpt, tad droši raksti GameMaster, pieteikumu uz RageMP Sastāvu. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 4. Snaxx

  [GM] Mill Mihael

  Ar nožēlu paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek noraidīts . Nakamo pieteikumu varat rakstīt pēc 2 nedēļam. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 5. Snaxx

  [Spēles Uzraugs] Koster

  Ar nožēlu paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek noraidīts . Nakamo pieteikumu varat rakstīt pēc 2 nedēļam. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 6. Snaxx

  [RP Skolotājs] NiguZ

  Ar nožēlu paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek noraidīts . Nakamo pieteikumu varat rakstīt pēc 2 nedēļam. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 7. Snaxx

  Armands par GameMaster ?

  Ar preiku vēlos paziņot, ka GM status tiks izsniegts uz pārbaudes laiku! Ar cieņu RageMP Adminstrācija!
 8. Snaxx

  [Jautājums]

  Tas ir nav jāraksta šeit. Par tādu tēmu ir atsevišķš sub-forums . Ar nosaukumu GFX Sadaļa . Tēma tika Mūvota uz pareizo daļu.
 9. Snaxx

  Sūdzība (sūdzība par ad!

  Takā Sūdziba nav bez lietišķiem pierādijumiem Sūdziba tiek apsūdzēta par nepatiesu. Paldies par Sūdzibu . TC .
 10. Snaxx

  Sūdzība (sūdzība par ad!

  Ziņojumi administrācijai, diedelēšana32. 1. Aizliegts rakstīt administrācijai pa /pm un rakstīt savu problēmu, priekštam ir domāta /report funkcija. Bieži vien veidojas situācijas, kad administrators ir reportā un šie pm izsit no sliedēm kā arī, ja kāda iemesla dēļ administrators nespēj atbildēt tad spēlētājs sāk domāt, ka tas tiek ignorēts. Vienīgais izņēmums ir, kad jūsu reports stāv ilgāk par 5 minūtēm tad variet uzrakstīt administratoram, kurš atrodas aDuty un uzjautāt, kad varētu tikt pieņemts jūsu reports.32. 2. Aizliegts prasīt administrācijai naudu, mantas vai salabot auto vai jebko citu, kam nav IC iemesla un kas nenotiek IC. Piemērs - Joe Doe pietrūkst 2$, lai iegādātos sviestmaizi veikalā un pa pm uzjautā administratoram, lai aizdot naudu. Piemērs 2- Joe Doe sasit auto pēc kā uzjautā administrātoram, lai salabo to. Ja, kas šāds tiek jautāts citam spēlētājam OOC ceļā tad tas tiek uzskatīts par MG.Sods: Aizrādījums, ja spēlētājs nesaprot ar aizrādījumu un tas atkārtojas var tikt piešķirts liegums no servera līdz pat 6 stundām. Lūdzu, un par to kad tev nedarbojas F1 vai /report panelis. Pirmstam pats veidoji reportu ar iemeslu " Zināju, kad viņš taisija transferu utt " Es tev viņu False'jo report, tadēļ tādus reportus nevar rakstīt, pats labi zini. Es biju spiests False Report un daudz kur ir zināma problēma ar " False report " kad uztaisot to False Report ir problēma kad nevari uzrakstit Report'u un tajā iemeslā ir jāveido " reconnect " !
×