Snaxx

Administrators
 • Content count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Snaxx last won the day on April 16

Snaxx had the most liked content!

Community Reputation

170 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snaxx

  GM pieteikums

  Šajā brīdi ir 2 ar 2 . Došu vēl 24h, lai kāds dotu savu balsi, pretēja gadijumā pieteikums tiks atteikts.
 2. Snaxx

  [GM] Latvietis

  Ar prieku paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek Apstiprināts . Uz pārbaudes laiku, sazinies ar mani par šo statusu Iekš Spēles. Ar cieņu RageMP Adminstrācija
 3. Snaxx

  The Lost MC

 4. Snaxx

  Moderators MickeyMouse

  Cienijamais, @MickeyMouse , Jūsu pieteikums tiek pieņemts uz pārbaudes laiku . Ar cieņu RageMP Adminstrācijas Īpašnieks Snaxx.
 5. Snaxx

  The Lost MC

 6. Snaxx

  The Lost MC

  ------------------------- Neliels iestāsts par ‘’ Lost MC ‘’ Viss azisākas 1964.gadā kad jaunā „ The Lost MC ‘’ Preisdents kurš bija, vec-vectēvs Jonathan ‘’ Jei ‘’ Howard. Šis grupējums iekš mazas pilsētas U.S Alabamā. Jonathan ‘’ Jei ‘’ Howard’s aizsāka šo nelielo grupējumu ar saviem bērnibas draugiem, kuri bija ieintresēti lielajos motociklos, piemēram kā visāda tipa no Harley Davidson motocikliem. Iekš mazās Alabam’as pilsētas pie grupējuma‘’ Lost ‘’ pievienojas daudzi cilvēki. Kā arī šis vec-vectēvs nodeva savam dēlam Kenneth ‘’ Ken’ ‘’ Bradley’am šīs pēdas pēc apšaudes iekš Meksikas, San Sebastian Bernal. Iekš Meksika’s apšaudē ar Policiju šis grupējums ‘’ Lost ‘’ notika ieroču un narkotiku tirgošana lielā apmēram, tiklīdz neiriedās Policija. Policija uzzināja par šo tikšanos starp vājo Itālijas Mob’u, kurā bija viens no krāpniekiem kurš bija viens no saucajamiem ‘’ Undercover ‘’ policistiem. Lost MC grupējumam nācas pārvakties no Alabamas uz tuvāku pilsētu . Pārvakšanās notika jav 2016 gadā, jo 1984 gada dzimušais Bradley’s ‘’ Brad ‘’ Howard’s pārņema šo grupējumu ‘’ Lost ‘’ un ierodas San Andreas’a štatos lai turpinātu visu kas bijis gadu, laikā . ------------------------- Ko īsti nodarbojas šis grupējums ‘’ Lost MC ‘’ Šis grupējums ‘’ Lost MC ‘’ nodarbojas ar ļoti daudz lietām . Tajā skaitā notiek ieroču tirgošana, Narkotisku vielu tirgošana iespēja vairākos pildijumos, S.A.Š ( San Andreas’a Štata ) Valdības uzpirkšana, Ar banku/veikalu un citu īpašumu zādzībam. -------------------------
 7. Snaxx

  GM pieteikums

  Piedod bet no manas puses Pret, parak svaigs , paspele pie mums ilgak . / via phone
 8. Snaxx

  [GameMaster] Koster

  Ar nožēlu paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek Apstiprināts . Uz pārbaudes laiku, sazinies ar mani par šo statusu Iekš Spēles. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 9. Snaxx

  Spēles Uzraugs Laffy

  Ar nožēlu paziņoju to kad Jūsu pieteikums tiek Apstiprināts . Uz pārbaudes laiku, sazinies ar mani par šo statusu Iekš Spēles. Ar cieņu RageMP Adminstrācija.
 10. Snaxx

  sudziba par ad

  Teikšu vēlreiz, Tava Konfiscētuves vadīšana ir smieklīga, skatoties ekrānšaviņus par konfiscēto mašīnu, nekāda eRPē. Cilvēki bija 10 iekšā, neviens nedarija neko. Un veidojat vienkāršu Trollismu .
 11. Snaxx

  The Idlewood criminals.

  Tavas Nelegālas tiek Arhivētas un došu vienu iespēju, vēlviena Nelegāla Organizācija veidota. Tiks dots atpūtas laiks no foruma !
 12. Snaxx

  [Sūdzība] MickeyMouse

  @Flomits Es tevi zinu labi ļoti, un tev patīk Trollēt, piekrītu @MickeyMouse kad tev bija pietiekami liela atļauja tevi sodit ar ForceApp, ja pat ne ar Bannošanu.. Sūdziba aizvērta !
 13. Snaxx

  mafia française.

  Lūdzu pielabo gramatiku, pirms veido šāda Mob tipa organizāciju. Došu pāris stundas pārlabot un pielabot organizāciju . Ja nē tiks arhivēts.
 14. Snaxx

  East los santos 21 and Dowtown

  Organizācija teik arhivēta, sakarā ar to kad Organizācijas līderis tika nogalināts, apsāudē . Arhivēts.
 15. Snaxx

  Rp Skolotājs Kqasr

  Cienijamais @KqAsR kungs. GameMaster'a pieteikums ir aizvērts. Jūsu pieteikums tiek Atteikts. Ar cieņu Adminstrācijas Komanda.