Jump to content

Koster

Lietotājs
 • Content count

  93
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Koster last won the day on December 30 2018

Koster had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koster

  [Spēles Uzraugs] Koster

  Kāds varētu atbidlēt.
 2. Koster

  GM Stephan_Layer

  Sveiks draudziņ, skatos ka nēsi ne komatus licis, ne LIELOS burtus, ne punktus un kāpēc nēsi ielicis history bildi vai arī pateicis kurā serverī esi bijis Administrātors un es tevi arī kautkā nēsmu redzējis online bieži. Mazāk sakot PRET.
 3. Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Esmu aktīvs gan Serverī, gan Forumā. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Zinu pārsvarā visus RP termiņus. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Atvainojos esmu tikai 13 gadus vecs. Gramatikai jābūt normālā līmenī - Kautcik ir normāla. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Nav nospēlēts tik daudz vel bet kautkad tur tikšu. Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Pašlaik man ir 0. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Gvido. Tavs vecums: 13 Kādi tavi bijušie ucp: lucaspapirs, paulluder. Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Šajā serverī esmu agrāk bijis Administrātors. Pieredze Roleplay jomā: Roleplay spēlēju kā jau vairāk par 2 gadiem. Visu personāžu statistikas bildes (/stats):https://files.fm/u/ekdbztm7 Links uz sasveicināšanos: Bilde no vēstures(/history):https://files.fm/u/hccx2vma Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Centīšos un darīšu visu to labāko lai RolePlay personām izpalīdzētu, trenēšu tās personas kuras gluži RP vel nesaprot. Ņemšu visus reportus kurus vien varēšu. Motivācijas vēstule : Labrīt/Labdien/Labvakar Mani sauc Gvido esmu 13 gadus vecs zēns. Šajā serverī vēlēots kļūt par GameMasteru, Administrātoru centīšos izdarīt visu savās spējās lai cilvēkus ar manu palīdzību apmierinātu. Paldies daudziem cilvēkiem kuri vēlētos lai tieku Administrācijā, un arī tie kuri nevēlas centīšos jūs pārliecināt kad es esmus spējīgs GameMasters. Protams nebūšu kritisks ja rakstīsiet PRET, agrāk man bija tā kļūda kad esmu kritisks bet cenšos to labot. Ar cieņu Koster.
 4. Koster

  Obligāti ieskaties!

  @TheArManDs Sveiks laimīgi ka tiki GM statussā apsveicu. Labi tā nenācu lai runātu par to 🙂 vēlējos lai tu man uztaisi vienu mantu YT logo varētu palūgt tev ja nebūtu grūti kur būtu backgraund everests zīmēts ar zīmuli un apakšā ar organdžā krāsā rakstīts ar trekniem burtiem Colossal un ja varētu pie tā everest augšā debesis kā naktī zvaigznes paldies ja tu to varētu izdarīt PS: Jābūt 2560 x 1440 pixels.
 5. Koster

  [Spēles Uzraugs] Koster

  Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Esmu aktīvs gan foruma gan IG. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Pārsvarā zinu visus temiņus. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu 13 gadus vec bet ceru ka ar to pietiks. Gramatikai jābūt normālā līmenī - Agrāk rakstiju bez komata zīmēm, bet šobrīd esmu to sācis darīt. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Vairāk kā 100h. Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Nav man vairāk kā 3 jail jo ir bijis RR. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Gvido Tavs vecums: 13 Kādi tavi bijušie ucp: lucaspapirs paulluder Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Esmu bijis šajā pašā serverī AD, bet izdariju daudz kļūdas un statusu pazaudēju ceru ka šoreiz neko neizdarīšu sliktu. Pieredze Roleplay jomā: Erpoju 3 gadu nesen bija 2 tagad jau 3 gads. Visu personāžu statistikas bildes (/stats):Šobrīd RageMP ir aizvērts. Links uz sasveicināšanos: Bilde no vēstures(/history): Sobrīd RageMP ir aizvērts. Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Labdien mani sauc Gvido, šajā serverī vēlos atīstīt savu RP kā arī palīdzēt citiem, es esmu bijis šajā serverī agrāk AD bet visu izdariju greizi. Vēlos vismaz censties dabūt savu statusu atpakaļ un palīdzēt citiem ar RP esmu šobrīd bijis draudzīgs ar visiem AD un GM un ceru ka es būšu viens no viņiem. Motivācijas vēstule :Sveiki/labdien/Labvakar, mani sauc Gvido esmu 13 gadus vec, šajā serverī es varētu redzēt sevi kā AD vai GM esmu gājis cauri daudz, esmu strīdējies kasčējies ar AD, GM bet galu beigās esmu ar viņiem salabis. Vēlos pateikties @Hyper par šo brīniščīgo iespēju atveidot lomuspēli paldies @Kaapurinsh par to ka ar manīm dažreiz pakaščējās PS: LABS AD 🙂 Paldies @Snaxx par atbalstu pa šo visu gadu cik es esmu ar viņu pazīstams viņš nav mani pievīlis nu tikai dažreiz Paldies @svitlijs nezinu par ko pateikties, tikai par to ka mazliet iesmērēji man smadzenes pareizajā vietā. Paldies visai RP Administrācijai par šo brīniščīgo Gadu un ceru ka uz 2019 gadu būšu viens ar jums. PS": Laimīgu jauno gadu un ziemassvētkus.
 6. Koster

  Spēles uzraugs-''Dekraa''

  Sveiks skatos ka itkā viss ir, tikai nezinu kapēc nenosauci kuros serveros esi bijis Došu pret jo domāju kā tu iepriekś uzvedies bija mazliet stulbi PRET Ar cieņu Koster
 7. Koster

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  @BititeMaija Tu pats man teici ka es neprotu uzņemt kritiku un tagad pats to neproti darīt cik es saprotu viss gudrāk ir paklusēt ja kāds tevi kritizē un to šobrīd tu pats nedari.
 8. Koster

  2019. gada Servera UPDATE

  @FLESLV Cilvēki arī var makšķerēt Red Country tur nav nekādu problēmu Vienkārši visi RP serveri tiek balstīti uz LS gribās kautko jaunu nevis tikai tusēties pie IGS.
 9. Koster

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  Un tulīt paskatīsiem vai tu esi bijis Kick AD jo mans brālis tur ir AD un ša viņam uzrakstīšu.
 10. Koster

  Spēles Uzraugs-Mirklis

  Esmu kategoriski PRET, jo redzēju kā tu atiecies pret citiem cilvēkiem un nevēlos lai persona kuri ir nepieklājīga ir RP Administrācijā. Pasēdi vel RageMP dabūn labu reputāciju un tad vel redzēsim. Un es nesaku ka man ir laba reputācija. Un cik es saprotu tu nēsi bijis OverDoes AD.
 11. Koster

  Jeff - GM

  Esmu pret kategoriski jo tu esi jauns fruksts serverī cik es saprotu.
 12. Koster

  [Spēles Uzraugs] Koster

  @Jeff Kāda šaušana par ko tu runā un sāksim ar to tu esi šajā serverī cik saproti jauns nēsi no paša sākuma.
 13. Koster

  [Spēles Uzraugs] Koster

  Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Esmu aktīvs gan foruma gan IG. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Pārsvarā zinu visus temiņus. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu 13 gadus vec bet ceru ka ar to pietiks. Gramatikai jābūt normālā līmenī - Agrāk rakstiju bez komata zīmēm, bet šobrīd esmu to sācis darīt. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Vairāk kā 100h. Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Nav man vairāk kā 3 jail jo ir bijis RR. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Gvido Tavs vecums: 13 Kādi tavi bijušie ucp: lucaspapirs paulluder Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Esmu bijis šajā pašā serverī AD, bet izdariju daudz kļūdas un statusu pazaudēju ceru ka šoreiz neko neizdarīšu sliktu. Pieredze Roleplay jomā: Erpoju 3 gadu nesen bija 2 tagad jau 3 gads. Visu personāžu statistikas bildes (/stats):Šobrīd RageMP ir aizvērts. Links uz sasveicināšanos: Bilde no vēstures(/history): Sobrīd RageMP ir aizvērts. Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Labdien mani sauc Gvido, šajā serverī vēlos atīstīt savu RP kā arī palīdzēt citiem, es esmu bijis šajā serverī agrāk AD bet visu izdariju greizi. Vēlos vismaz censties dabūt savu statusu atpakaļ un palīdzēt citiem ar RP esmu šobrīd bijis draudzīgs ar visiem AD un GM un ceru ka es būšu viens no viņiem. Motivācijas vēstule :Sveiki/labdien/Labvakar, mani sauc Gvido esmu 13 gadus vec, šajā serverī es varētu redzēt sevi kā AD vai GM esmu gājis cauri daudz, esmu strīdējies kasčējies ar AD, GM bet galu beigās esmu ar viņiem salabis. Vēlos pateikties @Hyper par šo brīniščīgo iespēju atveidot lomuspēli paldies @Kaapurinsh par to ka ar manīm dažreiz pakaščējās PS: LABS AD 🙂 Paldies @Snaxx par atbalstu pa šo visu gadu cik es esmu ar viņu pazīstams viņš nav mani pievīlis nu tikai dažreiz Paldies @svitlijs nezinu par ko pateikties, tikai par to ka mazliet iesmērēji man smadzenes pareizajā vietā. Paldies visai RP Administrācijai par šo brīniščīgo Gadu un ceru ka uz 2019 gadu būšu viens ar jums. PS": Laimīgu jauno gadu un ziemassvētkus. Šai anketai nepievēršat uzmanību līdz tam laikam kad atvērsies GM status tad varēsiet to ņemt vērā. Ja pieteikums tiek atteikts, jūs drīkstat rakstīt jaunu tikai pēc divām nedēļām.
 14. Koster

  [Spēles Uzraugs] Koster

  Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Esmu aktīvs gan foruma gan IG. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Pārsvarā zinu visus temiņus. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu 13 gadus vec bet ceru ka ar to pietiks. Gramatikai jābūt normālā līmenī - Agrāk rakstiju bez komata zīmēm, bet šobrīd esmu to sācis darīt. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Vairāk kā 100h. Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Nav man vairāk kā 3 jail jo ir bijis RR. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Gvido Tavs vecums: 13 Kādi tavi bijušie ucp: lucaspapirs paulluder Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Esmu bijis šajā pašā serverī AD, bet izdariju daudz kļūdas un statusu pazaudēju ceru ka šoreiz neko neizdarīšu sliktu. Pieredze Roleplay jomā: Erpoju 3 gadu nesen bija 2 tagad jau 3 gads. Visu personāžu statistikas bildes (/stats):Šobrīd RageMP ir aizvērts. Links uz sasveicināšanos: Bilde no vēstures(/history): Sobrīd RageMP ir aizvērts. Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Labdien mani sauc Gvido, šajā serverī vēlos atīstīt savu RP kā arī palīdzēt citiem, es esmu bijis šajā serverī agrāk AD bet visu izdariju greizi. Vēlos vismaz censties dabūt savu statusu atpakaļ un palīdzēt citiem ar RP esmu šobrīd bijis draudzīgs ar visiem AD un GM un ceru ka es būšu viens no viņiem. Motivācijas vēstule :Sveiki/labdien/Labvakar, mani sauc Gvido esmu 13 gadus vec, šajā serverī es varētu redzēt sevi kā AD vai GM esmu gājis cauri daudz, esmu strīdējies kasčējies ar AD, GM bet galu beigās esmu ar viņiem salabis. Vēlos pateikties @Hyper par šo brīniščīgo iespēju atveidot lomuspēli paldies @Kaapurinsh par to ka ar manīm dažreiz pakaščējās PS: LABS AD 🙂 Paldies @Snaxx par atbalstu pa šo visu gadu cik es esmu ar viņu pazīstams viņš nav mani pievīlis nu tikai dažreiz Paldies @svitlijs nezinu par ko pateikties, tikai par to ka mazliet iesmērēji man smadzenes pareizajā vietā. Paldies visai RP Administrācijai par šo brīniščīgo Gadu un ceru ka uz 2019 gadu būšu viens ar jums. PS": Laimīgu jauno gadu un ziemassvētkus. Šai anketai nepievēršat uzmanību līdz tam laikam kad atvērsies GM status tad varēsiet to ņemt vērā. Ja pieteikums tiek atteikts, jūs drīkstat rakstīt jaunu tikai pēc divām nedēļām.
 15. Koster

  2019. gada Servera UPDATE

  Pēc manām domām tas ir vienkārši ideali, cilvēki varēs atveidot savu lomuspēli citur nevis tikai LS, es ceru ka pēc tā UPDTAE tiks sakārtota administrācija, @Hyper lai tev izdodas un tiekamies IG Ar cieņu Koster.
×