Jump to content

Johan Smith

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Johan Smith

  Konfiscēto auto atskaites.

  Vārds Uzvārds | Pakāpe: Peter NorissTransporta marka un modelis:Honda CR-VTransporta numurzīme:TA29074Konfiscēšanas iemesls: Bloķēja ieeju.Attēls:
 2. Johan Smith

  sī vi

  Los Santos Policijas Departaments. Lai kalpotu un aizsargātu. I. PERSONAS DATI UN INFORMĀCIJA Pilns vārds: Peter Noriss Vecums:25 Dzīvesvietas adrese: graut srit Tālruņa numurs: 754563 II. PERSONAS MOTIVĀCIJA Motivācijas vēstule - kādēļ tieši Jūs jāuzņem LSPD? ( 150 vārdi min.) : gribu lai nav neviens necieš gadījumos Lai nebarauktu pārāk ātiri. lai visi noziedzinieki sēž cietuma Gribu lai ir kartība visa pilsēta labi saprotos ar cilvēkim un laba fizīska sagatavība varu strādat virsstundas UN klausos cilvēkos ka ir lielaki klausos priekšnieka gribu darīt to kas man patīk un man patīk ķert sliktos visus darbus daru ar viss lielāko prieku un patiku III. Zvērsta nodošana Es,(Vārds Uzvārds) apstiprinu kad visu informāciju augšā minēto esmu aizpildījis pareizi un korekti.Apsolu kad pildīšu savu darbu ar visu savu gribu un spējām,kā arī nebūs problēmas komunicēt ar pārējiem policjas darbiniekiem ja IV. Dokumentu pārbaude. Vai jums ir automašīnas vadītaja apliecība?: js Vai jums ir motocikla vadītaja apliecība?: ne Vai jums ir ieroču nēsāšanas licence?: ne Vai jums ir kāda cita San Andreas štata izsniegta licence?: LSAK V. Sodāmības. Vai esat kādreiz sodīts?: NE Ja esat, tad uzskaitiet sodāmības: OOC INFORMĀCIJA UCP: KRISTAPS Vecums: 16 Vai būsi spējīgs izmantot TS3, vai nē? (Šī ir obligāta prasība, bez TS3 nespēsiet pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - JA Vai Tev ir strādājošs mikrafons? (Šī ir obligāta prasība, bez mikrafona nespēsiet komunicēt TS3 un pilnvērtīgi pildīt darba pienākumus) - JA Tēmas nosaukumam jābūt - [LSPD] - Vārds Uzvārds Peter Noriss Pieteikuma paraugs var tikt izmainīts jebkurā laikā.
 3. Johan Smith

  LSAK

  izlasot jusa si vi velos izsukt jus uz pārunam tas ari izlems vai tiksiet pieņmts vai ne
 4. Johan Smith

  [LSAK] Haryy Genady

  izlasot rūpīgi jusa CV asmu izlēmis ka diemžel ir atiekts jusa peteikums
 5. Johan Smith

  [LSAK] Haryy Genady

  Izskatot jusa CV asmu izlēmis ateikt jusa piedāvajumu
 6. Johan Smith

  Konfiscēto auto atskaites.

  Vārds Uzvārds | Pakāpe: Peter Noriss vadītājs Transporta marka un modelis: Pontiac Firbird Transporta numurzīme: XV7 4035 Konfiscēšanas iemesls: Trauce gajējiem Attēls:
 7. Johan Smith

  Auto konfikcetajs

  VELOS uzaicināt uz pārunam
 8. Johan Smith

  Konfiscēto auto atskaites.

  Vārds Uzvārds | Pakāpe: Peter Noris Priekšnieks Transporta marka un modelis: 1992 Mercuy Grand Marquis Transporta numurzīme: PG 2 3557/ Konfiscēšanas iemesls: Bloķ satiksmi Attēls:
×