Jump to content

EasyRO

Lietotājs
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Apņemos būt tiešām aktīvs, katru dienu esmu ap 6 h on. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Esmu iepazinies ar visiem terminiem. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu 16 gadus vecs Gramatikai jābūt normālā līmenī - Rakstu ātri, sakarīgi un ar komatiem, un arī ar garumzīmēm. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Ir tikai viens un tas pat neskaitās. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Miks Tavs vecums: 16 Kādi tavi bijušie ucp: visur viens "EasyRo'' Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Esmu bijis GM iekš PlayHard.lv Pieredze Roleplay jomā: Esmu ar 3 gadu rp pieredzi. Visu personāžu statistikas bildes (/stats): https://imgur.com/a/E3GQJ9W Links uz sasveicināšanos :https://ragemp.lv/forum/index.php?/topic/483-sveiciens-no-easyro/ Bilde no vēstures(/history):https://imgur.com/a/ujS0CBS Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Es apņemos visu laiku uzraudzīt, lai viss iekš šī servera tiek darīts pēc noteikumiem. Neizmantošu savas spējas sliktiem nodomiem. Apsolu palīdzēt visiem spēlētājiem, cik vien varēšu. Motivācijas vēstule : Esmu nospēlējis jau 2-3 gadus iekš MTA rp un domāju ka esmu pietiekami norūdījies lai būtu GM. Es darīšu visu kas būs manos spēkos lai uzturētu kārtību serverī un palīdzēšu citiem. Palīdzēšu jaunajiem spēlētājiem apgūt RP, jo tad kad es sāku spēlēt, pats neko nesapratu.
 2. EasyRO

  GM- Eduardo Homosillis

  Pirms raksti pieteikumu parliecinies vai visas prasības tev ir izpildītas PRASĪBAS Jābūt aktívam gan forumá gan serverí - Apņemos būt tiešām aktīvs, katru dienu esmu ap 6 h on. Jāzin visus eksistējošos RP terminus (tiks parbaudīti pirms statusa uzlikšānas) - Esmu iepazinies ar visiem terminiem. Jābūt vismaz 16 gadus vecam - Esmu 16 gadus vecs Gramatikai jābūt normālā līmenī - Rakstu ātri, sakarīgi un ar komatiem, un arī ar garumzīmēm. Serverī jābūt nospēlētām vairāk nekā 60 stundām - Nedrīkst būt vairāk par 3aJail serverī - Ir tikai viens un tas pat neskaitās. PIETEIKUMA ANKETA: Tavs Vārds: Miks Tavs vecums: 16 Kādi tavi bijušie ucp: visur viens "EasyRo'' Supportera pieredze citos komūnos(Nav obligāts): Esmu bijis GM iekš PlayHard.lv Pieredze Roleplay jomā: Esmu ar 3 gadu rp pieredzi. Visu personāžu statistikas bildes (/stats): https://imgur.com/a/E3GQJ9W Links uz sasveicināšanos :https://ragemp.lv/forum/index.php?/topic/483-sveiciens-no-easyro/ Bilde no vēstures(/history):https://imgur.com/a/ujS0CBS Savos vārdos paskaidro ko labu darīsi servera labā, kā supporteris: Es apņemos visu laiku uzraudzīt, lai viss iekš šī servera tiek darīts pēc noteikumiem. Neizmantošu savas spējas sliktiem nodomiem. Apsolu palīdzēt visiem spēlētājiem, cik vien varēšu. Motivācijas vēstule : Esmu nospēlējis jau 2-3 gadus iekš MTA rp un domāju ka esmu pietiekami norūdījies lai būtu GM. Es darīšu visu kas būs manos spēkos lai uzturētu kārtību serverī un palīdzēšu citiem. Palīdzēšu jaunajiem spēlētājiem apgūt RP, jo tad kad es sāku spēlēt, pats neko nesapratu.
 3. EasyRO

  Sveiciens no EasyRo

  Sveiki es esmu Miks. Esmu šajā serverī neilgi, taču jau esmu iepazinis pusi jūsu kolektīva, man patīk spēlēt videospēles, spēlēšu visu uz ko aicināsiet. Saprotu jokus, un neesmu nejauks, sēžot aiz mikrofona un diršoties. Spēlēju CS:GO, GTA V, MTA un ja vēlaties spēlēšu pat Minecraft. Esmu ļoti labi pazīstams ar @JohnyDeep (Ejam vienā skolā) un pateicoties šim jaukajam kungam, sāku spēlēt RageMP.lv Unt tas īsumā par mani viss.
×