Flomits

Lietotājs
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Flomits last won the day on February 8

Flomits had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

32 profile views
 1. Flomits

  Cerams Pieņems [Mill Mihael

  19 gadi un tik daudz nekorekti uzrakstīti vārdi nezinu vai informācija ko šeit esi sniedzis ir patiesa... No manis Anti.
 2. Flomits

  [Sūdzība] MickeyMouse

  Kas tev šajā teikumā nebija skaidrs? Es pats saku ka Erp'ē nebija pietiekoši kā arī piekritu ajailam. Bet vēlējos lai apmāca mani uz izskaidro visu lai nekas tāds vairāk neatkārtots.
 3. Flomits

  [Sūdzība] MickeyMouse

  Tu vispār pusi no logfailiem izlasīji? Es administrātoram vairākas reizes prasīju ''vai viņš atsakās mani mācīt'' uz ko man atbildēja ka cenšos trollēt kaut pats gribēju iemācīties. No sākuma izlasi visu līdz galam un tad vari rakstīt savu nepamatoto tekstu.
 4. Flomits

  Novērtē augstāk esošo dziesmu.

  8/10
 5. Flomits

  [Foruma spēle] Trīs vārdi...

  Cāļa Fileja Garšīga. PLD
 6. Flomits

  [Sūdzība] MickeyMouse

  Anketa Tavs nickname: Flomits Admina/Gamemaster nickname: MickeyMouse Paskaidrojums, ko admins/gamemaster darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Jā saprotu varbūt mans Erp'ē nebija pietiekoši detalizēts neizskaidroja visu situāciju par to saņēmu ajail.. Pēc kā palūdzu apmācību lai saprastu ko darīju ne tā beigās saņēmu forceapp. Sodīt pēc paša uzskatiem. Pierādījumi(Screenshots/Video): Citi komentāri: Cik sapratu Administrātors atteicās mani apmācīt. Visu laiku sakot ka cenšos trollēt kaut tā nebija vēlējos tiešām iemācīties ko jaunu.
 7. Flomits

  [LSAK] Bill Saber

  In Character (IC) Informācija Vārds: Bill Uzvārds: Saber Telefona nummurs: Jūsu pašreizējā darba vieta: West Fort Dzīvoklis #69 Jūsu izvēlētais amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: Protams ka ir pieredze šajā amatā. Vai jūs esat iepriekš sodīts, ja esat, tad par ko?: Nē. Izglītība: Augstākā Izglītības iestādes: - Los Santos Bērnudārzs -Los Santos Vidusskola -Los Santos Augstskola -Las Venturas Mehāniķa Kursi - Vai jums būtu derīgas autovadītāja tiesības?: Jā Kādēļ tieši Jūs vajadzētu mums pieņemt? : Jo esmu ideāls kandidāts priekš šī amata. Motivācijas vēstule ( 60vārdi ) : Es no bērnības jau strādāju ar mašīnām un domāju ka būšu kā radīts šim darbam kā arī ir bijusi jau iepriekšēja pieredze.. Domāju ka izskatīsiet manu pieteikumu no visām pusēm un dosiet tiešām apdomātu atbildi. Kā arī apsolu ka pildīšu savu darbu pienācīgi un ar atbildību. Out of Character (OOC) informācija Vārds: Kristaps Vecums: 18 Jūsu In-Game UCP vārds: Flomits Ekrānšāviņš ar jūsu /history: https://imgur.com/NP5PpuD Iepriekšējā pieredze iekš LSAK?: Ir.