qRihards

Lietotājs
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. qRihards

  [Sūdzība] MickeyMouse

  Nuu, tur ir saprotas ka admins par katru cenu negribēja apmācīt @Flomits un visu laiku gribēja pierādīt ka viņš ir trollis, un tml. Veiksmi Ceru ka admins dabūs WP, vai tiks sodīts skarbāk.. Lūk 1x liels piemērs, kā un kur pazūd cilvēki. :)
 2. ××BAK×× Ar nožēlu Jāpaziņo ka jūsu Sī-Vī netiek apstiprināts, Ar ciēņu I.Zukov's! Atkārtoti varat rakstīti Pēc 1-2 Mēnešiem!
 3. qRihards

  si-vi

  ××BAK×× Ar nožēlu Jāpaziņo ka jūsu Sī-Vī netiek apstiprināts, Ar ciēņu I.Zukov's! Atkārtoti varat rakstīti Pēc 1-2 Mēnešiem!
 4. qRihards

  [LSAK] Lucas_Harisson

  In Character (IC) Informācija Vārds: Lucas Uzvārds: Harisson Telefona nummurs:574477 Jūsu pašreizējā darba vieta: Nav Jūsu izvēlētais amats, uz kuru kandidējat: Vietnieks Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: Nāku no pilsētas Los Santos,kura strādāju ka Galveno aizvilcēju 2Gadus Vai jūs esat iepriekš sodīts, ja esat, tad par ko?: Nē Izglītība: Vidējā Izglītības iestādes: -"Minkāns" Bērnu Dārzs -"Minkāns"Sākum Skola -"Minkāns"Vidus Skola -"Enginers" Mehāniķu skola - Vai jums būtu derīgas autovadītāja tiesības?: Jā Kādēļ tieši Jūs vajadzētu mums pieņemt? : Nepieciešams vietnieks, jo kad priekšniecība nav darbā jeb ir atvaļinājumā, nepieciešams kāds kas viņu pārstāv! Motivācijas vēstule ( 60vārdi ) : Vēlos šai darbā strādāt jau no bērnības kā mans tēvs, mans tēvs nostrādāja visu savu mūžību vienā darbā, un viņš bija mehāniķis, tādejādi velos trupināt tēva pēdās, jo viņš to noteikti būtu gribējis. Out of Character (OOC) informācija Vārds: Rihadrs Vecums: 17 Jūsu In-Game UCP vārds: Snow Ekrānšāviņš ar jūsu /history: https://imgur.com/a/BFgvel2 Iepriekšējā pieredze iekš LSAK?:Ir bijusi.
 5. qRihards

  [GM] Mill Mihael

  Fukcing Anti ,tu pie velna zini kur tu pašlaik atrodies? Un ko tu tur esi uzrakstījis?
 6. qRihards

  Blink's Customs

  Blink's Customs Octane Springs Street - Benzīntanks/Auto Serivss =========================================================================================================================== Cenas - Auto pārkrāsošana- Auto salabošana- Detaļu uzlikšana- Detaļu noņemšana- Logu tonējumu uzlikšana- Logu tonējumu noņemšana- Paintjob uzlikšana/noņemšana - Īpašnieks- L.Harisson Tel- 574477 Piejamās vakances: Krāsotājs-0/1 Dizaineris-0/1 Mehāniķis-1/2 Detaļu piegādātājs-0/1 ============================================================================================================================= P.S Screeni tiks pievienoti vēlāk, tajā skaitā arī cenas un viss pārējais