Jump to content

TheArManDs

RP Administrators
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

TheArManDs last won the day on March 20

TheArManDs had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. TheArManDs

  (Foruma Moderators PPEMKA)

  Nu, lai gan esi draugs, bet šoreiz būšu par Pret. Atvaino, bet domāju, šoreiz paskatīsimies kā MickeMouse tiek ar šo statusu galā, pēc tam redzēsim, būs nepieciešamas izmaiņas vai nē. Tādēļ pagaidām pasēdi IG P.S Ieteiktu uzlikt, ka RP ADministrators var editot un pieskatīt attiecīgas foruma sadaļas, piem. (Sūdzības, apelācijas u.c, kas saistītas ar InGame)
 2. TheArManDs

  Sudziba par koster

  Tākā esmu Administrātors, varu atļauties šeit iekomentēt un kritizēt! Apskatot materiālus, es secinu to, ka pa NonRP nevarētu piesieties, taču pie PG un LowRP gan, jo, lai nu kur cilvēkam trāpītu, ir jābūt kāda veida sekām, vai trāpa kājā, vai jūsu dēvētajā D*rsā, tas nemaina faktu, ka personai ir no ta jācieš un savā veidā, tai ir attiecīgas sekas. Par PG es Kosteram piekrītu un būtu pa to pašu arī jail'ojis, bet par NonRP vēl var pastrīdēties. Un lūgums ievietot SS tipa pierādījumus, jo kopēts materiāls var būt safabricēts. (Būtu man teikšana, ši sūdzība būtu aizvērta) Lai izskata augstāk stāvošie.
 3. TheArManDs

  BMW Group Los Santos

  Vakardienas nelielā "Fotosesija", nākamā cerams būs vērienīgāka
 4. TheArManDs

  Sūdzība par ad

  1 Miljonu neviens AD tev neizsniegs, tātad lūgums nemelo!
 5. TheArManDs

  Sūdzība par ad

  Šī nauda tika iedota tev tajā brīdī, kad serveris tika "UZHAKOTS", tādēļ arī, kad serveris bija savests kārtībā, tika laboti cilvēku nedarbi, kā arī naudas dalīšana, visiem, kuriem bija spawnotā nauda, tā tika atņemta.
 6. TheArManDs

  BMW Group Los Santos

  Armin Kazakh daily, BMW e34 M5:
 7. TheArManDs

  Moderators MickeyMouse

  Došu zaļo gaismu! Lai jau puika pamēģina! Ja nevarēs apvienot statusus, tad skatīsies tālāk ko darīt, bet domāju, ka ar to nebūs grūtības! Un pa diviem darbs tiks padarīts godam! GL
 8. TheArManDs

  Spēles Uzraugs Laffy

  Lai iet PAR ! Vajag kādu, kas apmāca tos zaļos! Lai iet!
 9. TheArManDs

  Rp Skolotājs Kqasr

  Nu, godīgi sakot, no manas puses būs Anti, jo pirmo reizi tevi te redzu, un ja pareizi atceros, GM pieteikuma statuss ir aizvērts. No Hard Feelings!
 10. TheArManDs

  [FCPD] James Paul

  Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināts, cienījamais James Paul ! Rūpīgi izskatot jūsu Si-Vi, ar lielu prieku jāpaziņo, ka jūsu kandidatūra uz Fort Carson Policijas Departamentu tiek Apstiprināta! Jūs tiekat uzaicināts uz pārrunām nākamo 48h laikā, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru. Ar cieņu FCPD priekšnieks Denny Sharp ((Sazinies ar vientieku - Henry Snafelkross)) ((TC Lūdzu))
 11. TheArManDs

  [FCPD] - Lana Winston

  Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināts, cienījamais Lana Winston ! Rūpīgi izskatot jūsu Si-Vi, ar lielu prieku jāpaziņo, ka jūsu kandidatūra uz Fort Carson Policijas Departamentu tiek Apstiprināta! Jūs tiekat uzaicināts uz pārrunām nākamo 48h laikā, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru. Ar cieņu FCPD priekšnieks Denny Sharp ((Sazinies ar manīm IC - Denny Sharp)) ((TC Lūdzu))
 12. TheArManDs

  [FCGD] Linardo Karasevo

  Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināts, cienījamais Jack Sveat ! Rūpīgi izskatot jūsu Si-Vi, ar lielu nožēlu jāpaziņo, ka jūsu kandidatūra uz Fort Carson Policijas Departamentu tiek NORAIDĪTA! Nepilnīgās motivācijas dēļ un viduvējās gramatikas. Nākamo pieteikumu varat iesniegt pēc 2 nedēļām. Ar cieņu FCPD priekšnieks Denny Sharp ((TC lūdzu))
 13. TheArManDs

  [LSPD]- Isaac Evans

  Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināts, cienījamais Isaac Evans ! Rūpīgi izskatot jūsu Si-Vi, ar lielu prieku jāpaziņo, ka jūsu kandidatūra uz Fort Carson Policijas Departamentu tiek Apstiprināta! Jūs tiekat uzaicināts uz pārrunām nākamo 48h laikā, mēs ar jums sazināsimies pa norādīto tālruņa numuru. Ar cieņu FCPD priekšnieks Denny Sharp ((Sazinies ar manīm IC - Denny Sharp)) ((TC Lūdzu))
 14. TheArManDs

  [LSPD] Ayden Smith

  Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināts, cienījamais Ayden Smith ! Rūpīgi izskatot jūsu Si-Vi, ar lielu nožēlu jāpaziņo, ka jūsu pieteikums uz Fort Carson Policijas Departamentu tiek NORAIDĪTS! Nākamo pieteikumu varat iesniegt pēc 2 nedēļām. Ar cieņu FCPD priekšnieks Denny Sharp ((Motivācijas vēstulē mēs nerakstam OOC lietas)) ((TC lūdzu))
 15. TheArManDs

  [Foruma spēle] Trīs vārdi...

  Tur Platajā Galā ŠLJ
×