Jump to content

MickeyMouse

RP Administrators
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

MickeyMouse last won the day on February 9

MickeyMouse had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MickeyMouse

  616 Seville Boulevard Savages

  Atvainojos, par nekvaletatīvi editotiem ss'iem, manas editošanas prasmes nav perfektas. P.s Ceru ka patiks 🙂
 2. MickeyMouse

  616 Seville Boulevard Savages

 3. MickeyMouse

  [Foruma spēle] Trīs vārdi...

  Sakoda Tomu Kaija TPG
 4. MickeyMouse

  Novērtē augstāk esošo dziesmu.

  10/10, diezko patīk krievu mūzika😄
 5. MickeyMouse

  Dylan Winston

  Aizsākums. 1994. gadā 8. janvārī, Dylan Winston piedzima Los Santos slimnīcā. Viņš bija dēls Afroamerikānietes mātei un Afroamerikāņu tēvam, Dylan vienmēr mācījās, darīju visu kā tēvs, jo viņš gribēja dzīvē būt kaut kas. Viņam bija diezgan labas atzīmes un pienācīga uzvedība, Dylan bērnība bija diezgan parasta Jeffersonā kur viņam bija diezgan daudz labu draugu. Dylan palika 10 gadi un nedaudz pēc tā viņš redzēja kā viņa labāko draugu un tēvu nošāva viņa acu priekšā, jo notika rajonā apšaude kura bija paredzēta kādai citai bandai. Pārcelšanās. Pēc dažiem gadiem, kopš viņa tēvs un draugs nomira, viņam bija jāpārceļas ar savu māti, kura bija bezdarbniece. Beidzot pārvācoties uz Seville Blvd., kura atrodas Blueberry, Dylan sāka skolā palikt sliktāt, viņa fokuss samazinājās un tas viņu noveda līdz tam, ka viņš nepabeidza 8. klasi 2 reizes. Dylan gribēja palīdzēt savai mammai ar naudas problēmām, tāpēc viņš sāka tikties ar visādiem narkotiku dīleriem un sāka pārdodot narkotikas. Dylan sāka arī lietot zālīti. Pēc skolas pamešanas, Dylan pievienojās bandai ''616 Seville Boulevard Savages'', kur iepazina arī jaunus cilvēkus. Viņa mamma saslima un zāles bija diezgan dārgas, kuras Dylan nevarēja atļauties. Nedaudz vēlāk viņa mamma nomira, kas viņu noveda nelielā depresijā. Normālas bandas dzīves sākums. Depresijas laikā Dylan iepazinās ar meiteni vārda Mia. Mia bija ļoti labsirdīga meitene, kas palīdzēja Dylanam tikt atpakaļ uz kājām, depresijas laikā Dylan bija pametis nelegālo dzīvi, pēc iepazīšanās Dylan sāka atkal nodarboties ar nelegālām lietam iekš "616 Seville Boulevard Savages" bandas, meitenei nebija pretenziju pret to, jo pati nebija nekāda labiņa meitene. Turpinot pārdot narkotikas, aizsargājot savējos, pēc neilga laika Dylan ar draugiem bija jau Oldest OG un pārņēma bandas vadību, pēc vadības pārņemšanu ar draugiem Dylan's ar Mia's bija jau kopā un abi nodarbojās ar nelegālām lietām.
 6. MickeyMouse

  [LSPD] - Oleg Abramovich

  Los Santos Policijas Departaments. Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināti, cienījamais O.Abramovich kungs! Izskatot jūsu iesūtīto Sī-Vī un pēc apspriedes ar Fort Carson Policijas Departamenta priekšnieka vietnieku ar milzīgu prieku var paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Pēc Sī-Vī izskatīšanas brīža, ar jums sazināsies tuvāko 48 stundu laikā, lai vienotos par noteiktiem laikiem intervijai. P.S Sazinies ar mani In Game Jonathan White Ar cieņu Fort Carson Policijas Departaments
 7. MickeyMouse

  RageMP Servera pārmaiņas.

  Neko daudz neteikšu, bet vajadzētu salabot LSAK sistēmu, vajadzētu atrast un salabot bugus, kas ir iekš servera, kā arī sakārtot komandas kārtīgi. Doma ir tāda, ka varētu viss Staff sarosīties un salabot visu kopīgi lai atkal serverī pēc tam būtu dzīvība, lai nāk jauni spēlētāji. Cik esmu dzirdējis daudziem nepatīk jaunais upgrade, domāju ja mēs viss staff sanāktu kopā, tad spētu izdomāt kādu asumiņu pielikt lai būtu interesantāks un foršāks RP. Kā arī piekrītu @AnGeLo vajag salabot mdc, ielikt tajā spēju, kā pārbaudīt transportu pēc numurzīmes, ceru ka doma saprotama, kā arī ceru ka tas kādreiz piepildīsies vai ari domāju ka spēlētāji nebūs tik daudz kā noteikti agrāk bija. P.s Kā arī staffs varētu būt nedaudz aktīvāks, jo pārsvarā es ar @AnGeLo un @TheArManDs esam vienīgie, kas atrodas spēlē un cenšamies izpalīdzēt citiem.
 8. MickeyMouse

  GM - Hamelton Smilten

  Došu zaļo gaismu, esi jau man arī palīdzējis, protams neliku par jo esi draugs, bet gan tāpēc ka zinu to, ka varēsi palīdzēt un zinu cik tu ilgi šeit spēlē un tie ajail ir aplami, veiksmi 🙂
 9. MickeyMouse

  [LSPD] Zachary Lloyd

  Los Santos Policijas Departaments. Lai kalpotu un aizsargātu. Sveicināti, cienījamais Z.Lloyd kungs! Izskatot jūsu iesūtīto Sī-Vī un pēc apspriedes ar Fort Carson Policijas Departamenta priekšnieka vietnieku ar milzīgu prieku var paziņot, ka tas tiek APSTIPRINĀTS. Pēc Sī-Vī izskatīšanas brīža, ar jums sazināsies tuvāko 48 stundu laikā, lai vienotos par noteiktiem laikiem intervijai. Ar Cieņu, Jonathan White.
 10. MickeyMouse

  [LSPD]-Stephan Layer

  Rūpīgi izskatot jūsu pieteikumu uz Fort Carson Policijas Departamentu, esmu nolēmis apstiprināt un izsaukt jūs uz interviju. Sazinies ar mani IG Jonathan_White.
 11. MickeyMouse

  Sūdzība

  Cik jauki lasīt sūdzību, tik tas tā, ka tu izlīdi no auto uz tevi jau tēmēja viens policists un nav bijis tavs slavenais RP, iemet pierādījumus un ja tik tiešām būšu pārkāpis, tad piekritīšu lai mani soda 🙂 P.s Saprastu ja ar tazer būtu tēmējuši mēs, tad tu varētu mukt, bet mēs ar letālo tēmējām.
 12. MickeyMouse

  AnGeLo [Spēles-Uzrauga] Pieteikums

  Par! Erpots kopā ir, viss atbilst kritērijiem ceru ka būsi izpalīdzīgs. 🙂
 13. MickeyMouse

  Mehanikis Yutim Thaimi

  Apstiprināts, sazinies ar mani vai kādu citu administratoru lai tiktu uz testa pārbaudi. Rakstot /report vai spiežot F1
 14. MickeyMouse

  Mehaniķis Yutim Thaimi

  ((TC lūdzu))
 15. MickeyMouse

  Pieprasu Mehanika speajs Yutim Thaimi

  (( TC lūdzu))
×