Jump to content
WWW.RAGEMP.LV

NiguZ

Lietotājs
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

NiguZ last won the day on January 26

NiguZ had the most liked content!

Community Reputation

45 Excellent

1 Follower

About NiguZ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. NiguZ

  East Beach Mob

 2. NiguZ

  East Beach Mob

 3. NiguZ

  East Beach Mob

  East Beach Mob ir neliela izmēra noziedzīgs grupējums, kas darbojas iekš East Side ''East Beach'', tādēļ ir ieņemts vārds East Beach Mob. Grupējums aizsākās San Andreas štatā, Los Santos Austrumos, kad Hendersonu ģimenes galva Gordon Henderson aizsāka grupējuma gaitas, ar draugiem izveidojot grupu ''East Side Maffas'', sākās viss mierīgi, ''dirt'' ko veica šis grupējums bija neliela izmēra, jeb organizācija pati pret pilsētas locekļiem izturējās maigi, neradot nekādas problēmas apkārtējiem, līdz visu pārņēma pēc Gordona nāves viņa dēls Wesley Henderson, kas radīja lielu kontrobandas izvešanu uz ārvalstīm, nosaukums mainījās uz East Beach Mob. 1999.gadā, Los Santos Policijas Departments sadarbībā ar Šerifu Departmentu radīja rīcības plānu, sakarā ar East Beach Mob apkarošanu, kas izgāzās, dēļ materiāliem kas atradās pie saucamā ''MOB''. 2014. gada iesākums nesa lielus ienākumus grupējumam, dēļ narkotiku, ieroču daudzumiem, kuri tika izvesti un pārdoti. OOC Informācija -------------------------------------------------------------------------------------- Organizācija darbosies iekš East Beach, Los Santos. Kad pievienosies grupējumam, uzreiz piekrīti CK, kurš var tikts veikts jebkurā brīdī, vismaigākais būtu FPK. Pašlaik tiek meklēti 2-3 biedri OOC ceļā, ja vēlies biedroties, tad PM Wesley Henderson,
 4. Wesley's Corporation -------------------------------------------------- Šī korpurācija ir būvniecība un serviss kopumā, atrodas East Beach, radās 1980.gadā kad Hendersonu ģimenes galva dibināja uzņēmumu ar nosaukumu ''Ethan's Corporation'', ar laiku uzņēmumu pēc tēva nāves paņēma dēls, nosaukums mainījās uz ''Wesley's Corporation'', šis uzņēmums darbojas East Beach, pie dzīvokļu mājām. ------------------------------------------------------------------------------ Piedāvājam: Remontdarbi: Elektrisko vārtu, durvju, garāžas vārtu uzstādīšana ((gate)) Tapešu izlikšana Mājas būvniecība ēku atjaunošana Žogu būvniecība Istabu izremontēšana Mehāniķa Pakalpojumi: Automašīnu forsēšana (Sēdināšana, Durvju Atvēršanās Stilu mainīšana, Ātruma Pielabošana) Auto Salabošana Krāsošana Logu Tonēšana Lampu Krāsas Maiņa Detaļu Uzstādīšana.
 5. NiguZ

  [Foruma spēle] Trīs vārdi...

  Rainis Varēja Rideļu STK
 6. NiguZ

  Ziemassvētku pantiņu spēle!

  8/10 Ziemassvētki labi svētki,Lielu maisu atnesuši -Siļķes asti, gaļas šķiņķi,Medus podu atvēluši.
 7. NiguZ

  Ayy brah no Buzhy

  Zināms fujaks, erpojām citā projektā nelegālo, tīri sakarīgs, GL!
 8. NiguZ

  Mans dzīves stāsts. Gvido Kokars

  Njā, ko melo? Ķip Kokars, bet Aniway GL!
 9. NiguZ

  Sveiciens no NiguZ

  Labdien, mani sauc Eduards man ir 14 gadi mācos 8.klasē. Pārsvarā esmu centies dzīvē būt pozitīvs, bet man ir viens liels traucēklis, tas ka mani no pirmās klases līdz piektajai emocionāli aizskāra. Pārsvarā trenējos karate, kurā esmu jau ceturto gadu. No sākuma domāju ka, aiziešu uz basketbolu un tur palikšu, bet nogāju ja labi trīs mēnešus, un aizgāju. Tad tas pats notika ar futbolu bet tur nogāju divus gadus, ar pauzēm. Bet tad apnika meklēt sporta veidu un iesāku, spēlēt MTA:RP, un biju pārsteigts ka bija Latviešu serveri. Un beigu, beigās atradu hobiju ar kuru nodarboties un regulāri doties uz treniņiem. Tas par mani būtu vis P.S uz telefona rakstīts.
 10. NiguZ

  Novērtē augstāk esošo dziesmu.

  9/10
 11. NiguZ

  Sveiciens no manis.

  Yo, yo! Ir redzams ka šis topiks nav kartupelis, sveicināts bāzē.
×