Jump to content

MTA Roleplay

Veido savu lomu kādu to vēlies. Vēlies būt tiesībsargs/pilsonis/noziedzinieks? Robežas ir tava fantāzija.

Servera RR !!

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. 匚卄卂卩卩ㄖ.

  Harry Mercury

  Godājamais H.Mercury. kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmusi izsaukt jūs uz pārrunām, pēc kā tiks nolemts vai tiekat pieņemts darbā. Ceru kad izlabosiet savu gramatisko problēmu, čangāļa kungs. Ar cieņu, Blueberry Auto konfiscētuves Vadītāja, Jennie Shallow!
 3. Kosmoss

  [FCPD] Jack Sveat

  Tātad pieteikums tiek aizvērts nezināmu iemeslu dēļ! T.C.
 4. JohnyDeep

  [FCGD] JAck Genady

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Labvakar, cienījamais J.Genady. rūpīgi izskatot jūsu pieteikumu uz Glābšanas Dienesta ugunsdzēsēja amatu, esam nolēmuši jūsu pieteikumu APSTIPRINĀT, tas nozīmē kad jūs tiksiet izsaukts uz darba pārrunām tuvākajās 24 stundās. Ar Cieņu,Fort Carson Dienesta Uzņemšanas Nodaļa
 5. svitlijs

  [Gm]

  Pirmo reizi tevi redzu, neesmu tev ne sūdu mācījis.
 6. TheEnderChest

  [Gm]

  NU... apsveikšu tevi sliktā nozīmē! ANTI! dēļ Ajail skaita.
 7. Last week
 8. AnGeLo

  [Gm]

  Its like im applying for GM all over again 😄 ANTI
 9. sultans

  [Gm]

  Pret Iesūkā Gramatika
 10. JohnyDeep

  [Gm]

  Sāksim ar Pret turpināsim ar to kad esi kopējis savu pieteikumu beigsim ar statusu kas ir aizvērts (Kopēts no Angelo pieteikuma par gm)
 11. timzijs

  [Gm]

  PRASĪBAS Esmu aktīvs gan Forumā, gan serverī. Forumā esmu aktīvs lasītājs, bet neesmu aktīvs rakstītājs, tam ir vairāki iemesli, ja šie iemesli ir jānosauc lūdzu administrācijai par tiem jautāt privāti. Serverī esmu viens no aktīvākajiem ar jau nospēlētām IC 45h. Pirms servera RR 55h. Visus noteikumus un RP terminus esmu iemācījies, izlasījis 3 un dažus pat vairāk par 3 reizēm Vecumu neizklāstīšu rakstot šo pieteikumu, šo informāciju ar lielāko prieku nodošu administrācijai, pēc lūguma. Man šķiet liela daļa administrācijas jau zin manu vecumu, bet tomēr. Gramatika ļoti labā līmenī. Pēc RR nav nospēlētas 60, bet kopumā esmu nospēlējis 110h. Esmu bijis aktīvs jau no pirmās dienas, kā uzsāku spēlēt šajā komūnā. Nav neviens aJail uz mana vārda PIETEIKUMA ANKETA: Mans vārds ir Mārcos Nevēlos izpaust UCP: Marcis esmu bijis vadošos tā teikt amatos citos komūnos ( Sīkāk izklāstīšu administrācijai, ja būs nepieciešamība) Iegūtas zināšanas un RP prasmes ir gūtas lielākoties tikai šajā komūnā pateicoties Kāpuram, svītlijam un dažiem citiem izpalīdzīgiem komūna biedriem. Priekšzināšanas ļoti vajas bija arī pirms tam. Zināju kā lietot /me, /do, IC Chat, OOC Chat, nemixoju, izpratne par spēli nebija problēmu. Mani Stati Nav izveidots ( Iemeslu labprāt nodošu pēc administrācijas lūguma ) Mans History Principā es jau savu spēju robežās daru to ko dara supporter. Palīdzu jauniem spēlētājiem uzsākt RP gaitas, iemācu pamatzināšanas un parādu piemēru, kā attēlot lomu spēli pēc labākajiem ieskatiem. Esmu ļoti pacietīgs ar jaunajiem komūna biedriem un cenšos rast izpratni par to kā RP ir un būtu jāspēlē. Man ir prieks, ka man bija tāda iespēja šeit to iemācīties un mēģinu to pašu sniegt atpakaļ šim komūnam. Paldies! Ceru uz sadarbību.
 12. TheEnderChest

  Pārceļamies?

  Šaubos kad tā būtu laba ideja tev dot vct. Zinu kāds tu esi, tapēc nedomāju kad tu spētu normāli pildīt vct pienākumus. .................................................................................. Nu ticiman es spētu... Esmu jau vienā serverī taisjis dažas mahas! PS: nofeiloju negribēju veikt dublepost!
 13. AnGeLo

  Pārceļamies?

  Aizgājām no LS jo apnika - tagad vainojam pārvākšanos par cilvēku trūkumu! Pilnīgs sviests! Problēma ir tajā, ka serverī nav struktūras, nav neviens kas uzņemtos atbildību un kam būtu mugurkauls atzīt, ka serveris ir pārvēties par reālu freeroam, kurā adminiem var vislaik prasīt teleportēt mahas, personas, naudu dabūt ir easy as f.., māju un biznesu cenas ir zemas, vehu cenas ir zemas, mētājās vehi pa visiem stūriem, kas vien liecina par ekonomiku. Serveris pilns ar lowRP spēlētājiem, bet neredzu, ka kāds GM būtu aizņemts ar spēlētāju apmācīšanu, bet gan čīkstēšanu par to, lai dod iespēju lidot. Neredzu jēgu pārcelties! Problēma ir pavisam cita.
 14. Kalpeens

  Pārceļamies?

  Vienozīmīgi LS.Vairāk opciju atveidot lomuspēli
 15. pizgecs

  Konfiscēto auto atskaites.

  Vārds Uzvārds | Pakāpe: Genady Jack /Konfiscētājs/Mehāniķis Transporta marka un modelis:2001 g. BMW 330I Transporta numurzīme: NA95597 Konfiscēšanas iemesls: ar pus auto atradās uz braucamās daļas Attēls:
 16. Kubītis

  Ghost Click gang.

  Drusku vairāk pie story un ooc informācijas, liekas kad būs dažu dienu organizācija 😞
 17. 匚卄卂卩卩ㄖ.

  [BAK] Genady Jackson

  Godājamais G.Jackson. kungs! Rūpīgi izlasot jūsu pieteikumu, esmu izlēmis izsaukt jūs uz pārrunām, pēc kā tiks nolemts vai tiekat pieņemts darbā. Ar cieņu, Blueberry Auto konfiscētuves Vadītāja, Jennie Shallow!
 18. pizgecs

  [BAK] Genady Jackson

  Vārds: Genady Uzvārds: Jackson Telefona nummurs:559429 Jūsu pašreizējā darba vieta: kravas parvedatajs Jūsu izvēlētais amats, uz kuru kandidējat: autokonfiscetaju Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: liela esmu stradajis 3 gadus jau par Mehāniķi un loti izdodas Vai jūs esat iepriekš sodīts, ja esat, tad par ko?: esmu par atruma parkapsanu Izglītība: pabeigta augstskola un ir profesija mehanikis Izglītības iestādes: -Los Santos tehnikums -Los Santos augstskola - - - Vai jums būtu derīgas autovadītāja tiesības?:ja Kādēļ tieši Jūs vajadzētu mums pieņemt? : jo labi saprotos ar cilvekiem atri daru darbus biezi esmu on un varu palidzet labi erpoju Motivācijas vēstule ( 60vārdi ) : velos so darbu joesmu atrs rupigs un patik uzturet kartibu uz celiem labi braucu ar auto un ir laba pieredze esmu ari mehanikis un veletos talak but auto mehanikis bet saksu ar so veletos so darbu lai gutu lielaku pieredzi un varetu izpalidzet citiem un ari salabot ja un darit ta lai cilveki ir apmierinati protams masinas kas bus atstatas uz celiem es aizvaksu jo darisu savu darbu un neapdraudesu citus Out of Character (OOC) informācija Vārds: Ansis Vecums: 16 Jūsu In-Game UCP vārds: Adolfslv Ekrānšāviņš ar jūsu /history:
 19. Latvietis

  Pārceļamies?

  Šaubos kad tā būtu laba ideja tev dot vct. Zinu kāds tu esi, tapēc nedomāju kad tu spētu normāli pildīt vct pienākumus.
 20. TheEnderChest

  Ziemassvētku pantiņu spēle!

  8/10 Saluvecim gara bārda, Piedzēries tas egli spārda, Egle saka : ''Ei tu dirst.'' Man no tevis skujas birst.
 21. TheEnderChest

  Pārceļamies?

  Vēlos piebilst kad tas atkal prasīs laiku. Iesaku lai nav kā iepriekšējo reizi kad nevienam neziņojot pēkšņi vis ir red country un bone country! Būs nedaudz VCT jāpārtaisa ja pārcelsies! Būtu labi ja man dotu iespēju VCT taisīt bet izvēle ir Administrācijai... ....
 22. pizgecs

  [FCGD] JAck Genady

  Personas dati: Vārds:Jack Uzvārds:Genady Personas kods:011099-21002 Faktiskā dzīvesvieta:Blueberry Deklarētā dzīvesvieta:Fort carson Tālruņa numurs:729586 E-pasts:JackGenady@inbox.lv Vecums:20 Dzimums:Vīrietis Tautība:Amerikānis Kādas valsts pilsonis esat? ([] atzīmē ar x) Amerikānis [x] Krievs [] Anglis [] Ja esi kādas cits valsts pilsonis... uzraksti: Nēesmu Vakances:Ugundzēsējs Kādu vakanci esi iezvēlējies? ([] atzīmē ar x) 1. Ugunsdzēsējs/a - [x] 2. Paramediķis/e - [] 3. Glābējs/a - [] Vai jums ir pieredze izvēlētajā vakancē? ([] atzīmē ar x) Jā - [x] Nē - [] Ja, jā tad kādas pieredze esat ieguvis?:Ja, jā tad kādas pieredze esat ieguvis?:agrak stradaju 3 gadus par ugunsdzeseju bet nacas aiziet jo matei bijaproblemas bet tgd esmugatavs atgriezties ierinda Vai jums ir kādas papildus prasmes izvēlētajā vakancē?: Jā - [x] Nē - [] Ja, jā kādas papildus prasmes esat ieguvis? Ja, jā kādas papildus prasmes esat ieguvis?esmu gajis armija labs fiziskais un atrums un izturiba u.t.t Izglītība:Los Santos augstskola Vai esat ieguvis augstāko izglītību? Jā - [x] Nē - [] Vai esat ieguvis nepieciešamo izglītību savā izvēlētajā vakancē? [Jā - [x] Nē - [] Vai esat ieguvis kādu papildus izglītību? Jā - [] Nē - [x] Ja, jā, tad kādu izglītību esat ieguvis:Nēesmu Dokumenti: Vai jums ir derīga San Andreas štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība? Jā - [x] Nē - [] Vai jums ir derīga San Andreas štata izsniegta pilota licence? Jā - [] Nē - [] Vai jums ir vēl kāda derīga San Andreas štata izsniegta licence? Jā - [] Nē - [x] Ja, jā, tad norādiet kāda/s licence/s jums ir izsniegta/s: Sodāmība: Vai esat kādu reizi tikts sodīts?: Jā - [x] Nē - [] Ja, jā tad kā un kāpēc?:par atruma parsniegsanu devos atri uz majam jo apzaga mani OOC Informācija: Vārds:Mārcis Vecums?16 Novērtē savas braukšanas prasmes 10 baļļu sistēmā: (Atbildi ja izvēlējies vakanci kura ir saistīta ar braukšanu) 9/10 Novērtē savu RP līmeni 10 baļļu sistēmā:7/10 Cik labi pārzini Los Santos, novērtē 10 baļļu sistēmā:8/10
 23. Putnins

  Al-Qaeda

  To var iegādāties jebkurā šaujamieroču veikalā un no Afganistānas vai citām valstīm var ļoti viegli pārvadāt
 24. Snaxx

  Pārceļamies?

  Visi var izteikt savas domas.
 25. TheEnderChest

  Ghost Click gang.

  Par GANG ''Ghost Click'' Viss sākās ar nelielu nelielu autoservisu kurš tika dibināts 1970 gadā iekš Los santos. Tēvu sauca par Jack Demon un pēc tēva nāves autoservisu pārņēma tā dēls Carly Demon. Ghost Click bij senatpakaļ ļoti bagāts gang ,bet pēc tēva nāves izkplatās baumas par narkotiku audzēšanu un ieroču ražotni. SWAT darbinieki pārmeklēja tēva māju un visu konfiscēja. Carly Deamon tika ievainots apšaudes laikā un pēc ilgas veseļošanās slimnīcā Carly Demon devās atriebt tēva nāvi ko izraisija ''Krievu Bratvas.'' Tad gang tika pārcēlās uz Montgomery lai sāktu pilnīgi jaunu dzīvi un atkal sāktu pārdot ieročus un darīt lietas ko vecajos laikos. AR KO NODARBOJAS GANG ''Ghost Click?'' Zogam transportlīdzekļus , iepērkam un tirgojam ieročus , audzējam marihuānu un daram visas lietas kas ir saistītas ar nelegālo apvidi. OOC INFO ----------------------------------- Ja jabkurš gang biedrs pamet gang tik nogalināts IC ceļā un saņem PK , FPK VAI CK Toppikam tiks pievienoti ekrānšāviņi vai videoklipi.
 26. Kalpeens

  [Foruma spēle] Trīs vārdi...

  Emociju aktuāls karavīrs BRB
 27. Kalpeens

  Novērtē augstāk esošo dziesmu.

  2/10 Musars
 1. Load more activity
×